TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

од 2014-11-03 до 2014-11-09

До крајот на годината остануваат уште 52 дена

Канал5 - 09.11.2014

Денеска е недела, 9 ноември, 313-от ден во 2014 година. До крајот на годината остануваат уште 52 дена. Денот трае 10 часа и шест минути. Сонцето во Скопје изгрева во шест часот и 14 минути, а заоѓа ...

Еве какво време не очекува утре

NewTime

Што се случува? Утре температури до 20 степени!

Sky

ВИКЕНД ЗА ОДМОР: Времето ќе ве натера да останете дома

Телеграф

Сабота 312-от ден во 2014 година

Канал5

За Се 24 Вести Р.С.Европа Телеграф Локално Точка Канал5 МК News

91 поврзани вести »