TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2017-06-19 - 2017-06-25

Неверојатен пресврт: Донарума ги израдува навивачите на Милан со еден потег

Спортклуб - 25.06.2017

Младиот италијански голман Џанлуиџи Донарума ги израдува навивачите на Милан откако медиумите ги објавија неговите намери за следниот период. Според нив, 18-годишниот чувар на мрежата планира да го отпушти својот Мино Раиола и да остане на голот на ...

Раиола добива отказ, а Милан напад од соништата!?

Спортски

Донарума пред разделба со Мино Раиола

Стандард

Донарума испрати кратка и јасна порака за неговиот однос со Раиола

Дерби

Каков отказ, Донарума се огласи: Раиола, вчера, денес и утре!

Спортски

24Фудбал SportMedia 24Фудбал МКД 24Фудбал Спортски Gol.mk SportMedia

113 поврзани вести »