TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2017-01-23 - 2017-01-29

Сончево време – од среда дожд и снег

ТВ21 - 29.01.2017

Времето претпладне во Македонија ќе биде сончево со умерена облачност. Во јужните делови кон крајот на денот и во вечерните часови ќе има услови за провејување на слаб снег. Ќе дува слаб ветер од јужен ...

Сончево време, од среда дожд и снег

Телеграф

Сончево со мала облачност, попладне снег во јужните делови

Кајгана

Сончево со мала облачност, попладне снег во јужните делови

Макфакс

Ведар и студен ден, од среда пак снег

+инфо

Нетпрес Репортер А1 On А1 On Сител А1 On Gotvi.mk Мета

154 поврзани вести »