TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2018-05-21 - 2018-05-27

Мицкоски: Во моите студенти гледам луѓе што едвај чекаат да ја напуштат Македонија

Фокус - 27.05.2018

Eдногодишното владеење на владата e катастрофално, со последици кои се чуствуваат и имаат огромно влијание врз граѓаните, рече претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски на средба со граѓани и членови на Општинскиот Комитет на ВМРО-ДПМНЕ Охрид.

Груевски: Со мерцедесот се возев 10 до 15 пати

Фокус

Мицкоски: Ќе понудиме програма за подобра иднина на граѓаните

Алсат-М

Мицкоски: Имаме урнисана економија

Канал5

Мицкоски: Имаме урнисана економија

Сител

+инфо Макфакс Либертас А1 On МК News Фактор Независен Слободен Печат

276 поврзани вести »

Сончево, температура до 32 степени, попладне нестабилно

24 Вести - 27.05.2018

Времето претпладне ќе биде сончево со мала локална облачност. Попладне облачноста ќе се зголемува главно во планинските региони на север и на запад, каде ќе има услови за краткотрајна нестабилност, некаде проследена со краткотраен пороен дожд и ...

Сончево, температура до 32 степени, попладне нестабилно

Либертас

Сончево и топло време, попладне нестабилно

Р.С.Европа

Сончево, температура до 32 степени, попладне нестабилно

А1 On

Сончево, температура до 32 степени, попладне нестабилно

Канал5

Сител Канал5 +инфо А1 On ТВ21 Press24 Н.Македонија Press24

136 поврзани вести »