TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2018-06-11 - 2018-06-17

Агентот на Салах откри каква е здравствената состојба на напаѓачот (Фото)

Дерби - 17.06.2018

Мохамед Салах имаше перфектна сезона на индивидуален план со Ливерпул, но истата заврши со неговата повреда на рамото на финалето на Лигата на шампионите. Поради тоа тој мораше да ја заврши битката со Реал Мадрид и да почне процес на рехабилитација ...

ПА ОВА Е ПРЕКРАСНО: Еве каков роденденски подарок доби Салах! (Видео)

SportMedia

Хектор Купер, селекторот на Египет објасни зашто Салах е на клупа

ЗаЗабава

Кавани откри зошто му го побарал дресот на Мохамед Салах

СуперСпорт

Чеченци го израдуваа Салах со роденденска торта од 100 кг!

Екипа

Sport 1 Дерби Sport 1 24 Вести МКД МКД Нова ТВ Сител

106 поврзани вести »