TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2018-06-11 - 2018-06-17

Нимиц: Двајцата премиери за роденден ми дадоа голем подарок

Телма - 17.06.2018

Да се најде решение за овој проблем бара многу големо лидерство и стратешка визија, рече посредникот Метју Нимиц, кој денеска во преспа го прослави и роденденот. „Треба да бидеме благодарни што имаме вакви лидери во овие две земји.

Нимиц: Решение за овој проблем бараше мудро лидерство и стратешка визија и овие лидери тоа го покажаа

24 Вести

Нимиц: Решение за овој проблем бараше мудро лидерство и стратешка визија и овие лидери тоа го покажаа

Канал5

Нимиц: Решение за овој проблем бараше мудро лидерство и стратешка визија и овие лидери тоа го покажаа

ТВ21

Нимиц: На мојот роденден денеска го добив најголемиот подарок, конечно решавање на спорот за името

Фокус

Сакам да кажам Сакам да кажам Канал5 +инфо Слободен Печат Независен МКД Стандард

72 поврзани вести »