TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2019-06-10 - 2019-06-16

За Собранието, правото и криминалецот Груевски

Окно - 14.06.2019

Како што повеќе пати имам напишано и кажано, правото е многу егзактно и логично. Зад секоја норма мора да стои многу логично барање. Секоја норма мора да биде сама по себе логична и конзистентна, како и да претставува логичен дел од пошироката ...

За Собранието, правото и криминалецот Груевски

CivilMedia

Собранието ќе расправа за мандатот на Груевски

ТВ21

Собранието ќе расправа за мандатот на Груевски

24 Вести

Седницата за оставката на Груевски закажана за 12:30 часот

Алсат-М

Телма Слободен Печат PressingTV еМагазин Фактор 1tv Телма Фокус

49 поврзани вести »