TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2019-06-24 - 2019-06-30

Единствена Македонија: Заев наместо подобар живот, од ЕУ носи само хомосексуализам и дрога

Макфакс - 30.06.2019

Наместо подобар живот, марионетскиот премиер Заев од НАТО и ЕУ носи само лоши работи, како, хомосексуализам, дрога, проституција, секојдневни убиства, грабеж на народни пари, безаконие, криминал и корупција, велат од партијата Единствена Македонија ...

Единствена Македонија: Заев од НАТО и ЕУ носи само лоши работи – хомосексуализам, дрога, проституција

А1 On

Единствена Македонија: Заев наместо подобар живот, од ЕУ носи само хомосексуализам и дрога

24Инфо

Единствена Македонија: Заев наместо подобар живот, од ЕУ носи само хомосексуализам и дрога

Точка

Единствена Македонија: Заев наместо подобар живот, од НАТО и ЕУ носи само лоши работи – хомосексуализам, дрога, проституција

Скопје1

Независен Нетпрес Курир Република 24Инфо Сител Канал5 Канал5

248 поврзани вести »

Претпладне сончево, попладне нестабилно, од утре сончево и стабилно

МКД - 26.06.2019

Времето претпладне во Македонија ќе биде сончево со мала до умерена облачност, попладне нестабилно со пороен дожд и грмежи. Локално процесите ќе бидат поинтензивни во форма на невреме со појава на град. Ќе дува умерен ветер од североисточен правец.

Претпладне сончево, попладне нестабилно со пороен дожд и грмежи

Сител

Претпладне ќе биде сончево со умерена облачност, а попладне нестабилно

Канал5

Времето денеска: претпладне сончево, попладне со дожд

Р.С.Европа

Променливо облачно со пороен дожд и грмежи

24 Вести

Press24 +инфо А1 On Н.Македонија Press24 Слободен Печат Фактор Курир

113 поврзани вести »