TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2019-01-21 - 2019-01-27

Од утре повторно врнежи

Канал5 - 27.01.2019

Зголемување на облачноста, а во попладневните часови и нови врнежи од дожд на пониските места, како и снег на планините, најавува за утре УХМР. Врнежите се очекува најпрво да бидат поинтензивни на запад, а потоа да се прошират насекаде и да траат и ...

Од утре повторно врнежи

А1 On

Искористете го сонцето, од утре нови врнежи

Независен

УХМР со нова прогноза: Од утре повторно дожд и снег

Курир

Од утре повторно дожд и снег

Нетпрес

Press24 Сител Скопје24 Press24 МКД MTM Опсервер Локално

247 поврзани вести »