TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2019-02-11 - 2019-02-17

Интер ја доби Сампдорија во возбудливи пет минути (ВИДЕО)

МКД - 17.02.2019

„Нероаѕурите" стигнаа до триумф над Сампдорија од 2-1, Д'Амброзио и Наинголан се погрижија Интер да стигне до нови три бода. Дури пет тима имаат амбиции за две места кои водат во Лигата на шампионите, па Интер немаше право на кикс пред своите фанови ...

Икарди побара јавно извинување од Интер

А1 On

Икарди побара јавно извинување од Интер

Кајгана

Од Интер донеле конечна одлука околу Мауро Икарди

Дерби

Раздор во семејството: Икарди се искара со сестрата поради Ванда Нара (ФОТО)

Екипа

СуперСпорт Спортски СуперСпорт Sport 1 Sport 1 24Фудбал Дерби Sport 1

200 поврзани вести »