TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2020-05-11 - 2020-05-17

СДСМ: Пропаднатиот Мицкоски се плаши од граѓаните и затоа бега од избори

Канал5 - 17.05.2020

За СДСМ како одговорна и државотворна партија врвен приоритет биле и се заштитата на интересите на граѓаните и државата. Благодарение на брзата и навремена реакција вклучително и сите мерки кои се презедоа, нашето јавно здравство одлично се справи ...

Богданка Кузеска: Изборите да се одржат во првиот можен рок, Мицкоски и ВМРО ДПМНЕ нема да избегаат од изборен пораз

Канал5

ВМРО-ДПМНЕ: Нема да дозволиме Заев и СДСМ да тргуваат со човечки животи

Канал5

СДСМ: Мицкоски е против финансиска поддршка за граѓаните и компаниите, тој сака криза и има проблем секогаш кога парите не завршуваат во белиот дворец

Канал5

СДСМ обвинува дека Мицкоски бега од граѓаните, ВМРО дека на власта и е битно само лично богатење

Фокус

Канал5 Фокус +инфо Нетпрес Слободен Печат Нетпрес Сител А1 On

313 поврзани вести »