TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2020-06-08 - 2020-06-14

Денеска сончево и топло време

Алсат-М - 14.06.2020

Времето во земјава ќе биде сончево и топло со мала до умерена локална облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од северозападен правец. Попладне ќе има услови за изолирана појава на краткотраен дожд со грмежи.

Сончево и топло, попладне услови за дожд и грмежи

24 Вести

Сончево и топло, попладне услови за дожд и грмежи

Канал5

Сончево и топло, попладне услови за дожд и грмежи

Слободен Печат

Сончево и топло време со температури до 34 степени

МКД

+инфо А1 On Курир Сител Нетпрес Кајгана Press24 Макфакс

78 поврзани вести »

Реакција на Македонскиот полициски синдикат

MakPress - 12.06.2020

Македонскиот полициски синдикат како еден и ЕДИНСТВЕН РЕПРЕЗЕНТАТИВЕН синдикат кој функционира во рамките на Министерството за внатрешни работи (што некому дефинитивно многу му пречи) користејки ги неотуѓивите права предвидени во Колективниот ...

Новиот Синдикат на полиција во Македонија ќе бара професионализам и поголеми права за вработените во МВР

Канал5

Полициски синдикат: Чулев наместо да ги пушта своите квази-синдикати, нека каже кој негов советник има корона вирус

Фокус

Новиот Синдикат на полиција во Македонија ќе бара професионализам и поголеми права за вработените во МВР

Телма

Македонскиот полициски синдикат му пиша на Чулев: Прибери си ги полтроните што лаат по улици

+инфо

А1 On Слободен Печат +инфо 360 степени Макфакс 360 степени Centar 24Инфо

77 поврзани вести »

(ФОТО ПРИКАЗ) 8 постапки кои говорат за незрелото, несериозно, но и опасно однесување на Мицкоски, Чулев и ВМРО-ДПМНЕ

iPortal - 11.06.2020

ВМРО-ДПМНЕ и Мицкоски се во режимска матрица и се опасни по здравјето и безбедноста на граѓаните! – порачаа од СДСМ. Ова е само мал дел од незрелото, несериозно, но и опасно однесување на Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ кои немаат намера да излезат од ...

Заев: Мицкоски бегаше кога се носеа одлуки за најстратешките цели на државата, сега повторно бега, но од избори

Поглед

СДСМ: Под закрила на Чулев, Мицкоски и ВМРО ДПМНЕ кршат мерки и протоколи за заштита од коронавирусот, режимската матрица на дело

Канал5

Костадинов: ВМРО-ДПМНЕ и Мицкоски се во режимска матрица и се опасни по здравјето и безбедноста

Канал5

СДСМ: Мицкоски и Арсовски ги кршат мерките за заштита од коронавирусот

Макфакс

Макфакс А1 On А1 On 24Инфо Локално Опсервер Скопје инфо MTM

72 поврзани вести »