TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2021-11-15 - 2021-11-21

ГРЧЕВА: Бившиот чувар на холандската амбасада Кастриот Реџепи ќе ги обединувал сите проевропски сили во Собранието на ...

Денешен - 21.11.2021

Не престануваат реакциите во јавноста во врска со случајот со пратеникот од Беса Кастриот Реџепи, кој се потпиша на списокот на пратеници за недоверба на Владата на премиерот Зоран Заев, па се попишмани и „исчезна“ на денот на гласањето во ...

Мицкоски против Мицкоски во „Кратки нозе“: Пратеникот Реџепи бил „киднапиран“ или „се премислил“?

Frontline

Мицкоски против Мицкоски во „Кратки нозе“: Пратеникот Реџепи бил „киднапиран“ или „се премислил“?

CivilMedia

Кастриот Реџепи покренува неформална иницијатива во Собранието – „Европа 21“

360 степени

„Пратеникот Реџепи знаеше што потпишува“ – Николоски во „Клик плус“ донесе четири списоци со потписи

ТВ21

ТВ21 МКД ТВ21 Слободен Печат ТВ21 24 Вести ТВ21 ТВ21

378 поврзани вести »

Сончево со слаб до умерен ветер од јужен правец

ТВ21 - 21.11.2021

Утрото ќе биде постудено и по одделни котлини ќе има слаба магла. Во текот на денот ќе биде сончево со слаб до умерен ветер од јужен правец. Минималната температура ќе биде во интервал од -4 до 4, а максималната ќе достигне од 13 до 18 степени.

Ведро студено утро, преку ден некаде и до 18 степени

МКД

Сончево со температури до 18 степени, утре локални врнежи од дожд

МКД

Сончево, но и студено време

Слободен Печат

Сончево со студено утро

Сител

Канал5 Алсат-М Р.С.Европа 24 Вести Нова ТВ +инфо Либертас OhridNews

156 поврзани вести »