TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2023-02-06 - 2023-02-12

Ново издание на 360°: За 61 % од гласачите на ВМРО-ДПМНЕ членство во ЕУ не е добра работа, за 81 % од гласачите на СДСМ ...

360 степени - 11.02.2023

Погледнете го новото издание на емисијата „360 степени“, емитувано на 10 февруари 2023 г. на ТВ Алсат, во кое ги анализираме драматичните податоци од анкетата „Еврометар“ Повеќе од 60 % од поддржувачите на ВМРО-ДПМНЕ и на Левица сметаат дека ...

За 61 % од гласачите на ВМРО-ДПМНЕ и за 62 % од поддржувачите на Левица членство во ЕУ не е добра работа

360 степени

Дури 81 отсто од гласачите на СДСМ сметаат дека Бугарија е закана за Македонија

360 степени

Вечерва во 360°: За 61 % од гласачите на ВМРО-ДПМНЕ членство во ЕУ не е добра работа, за 80 % од гласачите на СДСМ Бугарија е закана за земјава

360 степени

Зошто мнозинството Македонци во анкетата „Еврометар“ сметаат дека членство во ЕУ не би било добро за државата?

Алсат-М

Либертас Курир Нетпрес Антропол Денешен Курир 24Инфо Р.С.Европа

53 поврзани вести »

Пиоли и даде големо значeње на победата на Милан: На ова мораме да гледаме…

Дерби - 11.02.2023

Милан стави крај на лошата серија и тоа во дуелот против Торино на кој славеше со 1-0 со голот на ветеранот Оливие Жиру во второто полувреме. Актуелниот италијански првак повторно не блескаше, не играше онака како што се очекува од еден шампион, ...

Видео: Коментаторот „збесна“ по победоносниот гол на Жиру за Милан

OhridNews

Пиоли му ја најде омилената позиција на Леао

24Фудбал

Жиру донесе важна победа за Милан (ВИДЕО)

МакФудбал

Жиру го спаси Пиоли, Милан се врати на победите

24Инфо

MTM Пулс24 Макфакс Слободен Печат МКД Sport 1 Дерби Gol.mk

79 поврзани вести »