Пролетта носи напредок и изобилство за четирите знаци: Време е за добри можности и понуди
Астролозите предвидуваат дека пролетта 2023 година ќе им донесе напредок на многу хороскопски знаци. Не само што ќе им се стабилизира финансиската состојба, туку и пари ќе пристигнат од различни, очекувани и неочекувани извори.
Centar - пред: 4 часа
3 вести
Теа Таировиќ се смета за кралица на бакшижот а сега откри и зошто! Обожавателите загрижени за пејачката, објавија и на Твитер!
Теа Таировиќ каде и да се појави прави вистински бум, а многу често знае да направи и некој скандал. Често настапува на Балканот и во странство, а се труди кариерата да ја подигне на повисоко ниво.
Во Центар - пред: 6 часа
3 вести
Топ 5 хороскопски знаци кои ќе заработат неверојатни пари
Доколку сте заинтересирани да дознаете кои се 5-те хороскопски знаци кои ќе заработат неверојатни пари од денес, тогаш сте на вистинското место. Пред да откриеме кои се овие знаци, мора да напоменеме дека секој човек има потенцијал да заработи многу ...
Вести плус - пред: 6 часа
26 вести
Бахмут уште трае и уште троши
Бранењето на тоа што и остана од Бахмут ја чини украинската армија илјадници артилериски гранати на ден, и ова ја става во сериозен ризик можната украинска пролетна офанзива за враќање на остатокот од источните територии што моментално се под руска ...
Оff.net - пред: 16 часа
3 вести
Дневен хороскоп за вторник (21.03.2023)
Овен Ќе имате шанса за активности кои можат да ве доведат до идеја да започнете приватен бизнис. Заладените односи со шефовите и лошата атмосфера ќе родат тим од луѓе со кои можете да планирате независен бизнис.
ТВ21 - пред: 21 часа
6 вести
Дневен хороскоп за 21. март 2023 година
Дневен хороскоп за вторник, 21. март 2023 година. Овен 21.3-20.4. Љубов Ќе заземете пријателски и опуштен став кон саканата личност.На тој начин ќе се браните од малите критики. Кариера Иако денеска нема да бидете највешти во преговорите,другата ...
Канал5 - пред: 21 часа
10 вести
Готвач си поставил цел: Да посети 100 земји и секаде да спие со по една жена (ФОТО)
Мајкл Бернд од Дрезден имал 23 години кога решил да се качи во авион и да отпатува за Австралија, каде запознал Бразилка со која ја поминал ноќта. Ова искуство толку многу го воодушевило што решил да отпатува во сто земји и да спие со барем една ...
Канал5 - пред: 5 часа
Како јадете пица? Со раце, со прибор, прво ја јадете корката? Ова открива сè за вашиот карактер…
Не постои погрешен начин да се јаде пица, но дали знаевте дека начинот на кој го правите тоа дава знаци за вашиот карактер? Иако веројатно сте премногу зафатени за да размислувате за начинот на кој го јадете вашиот убав оброк, научниците кои го ...
Попара - пред: 3 часа