,,Во ова лудо време бев духовно глув и нем!” Милан Станковиќ му се посвети на Бог, а говорите за верата го смируваат и му даваат сила! (ФОТО)
Милан Станковиќ се повлече од јавната сцена, а сè почесто мирот го наоѓа во манастирите каде што престојува. Пејачот се посветил на религијата, па бил виден и на едно црковно предавање во Невесиње, каде седел во првиот ред со монасите.
Во Центар - пред: 4 часа
13 вести
Камерон Дијаз најверојатно нема да се врати на актерството, нејзиниот нов филм е во неволја
Откриени се и причините Камерон Дијаз можеби нема повторно да снима во Холивуд, откако пријател откри дека ѕвездата се бори со долгите работни денови кои ја делат од нејзиниот сопруг Бенџи Маден и нивната тригодишна ќерка Редикс.
Попара - пред: 6 часа
5 вести
Ед Ширан се расплака додека зборува за болеста на сопругата и смртта на најдобриот пријател
Ед Ширан ја снимил документарната серија The Sum Of It All, во која раскажувал се за своето детство и за патот до славата. Во првиот трејлер заплакал кога зборувал за болеста на неговата сопруга и смртта на неговиот најдобар пријател Џамал.
Канал5 - пред: 10 часа
6 вести
(ФОТО) Странски медиуми: Аманда Бајнс талкала гола низ улиците на Л.А., била сместена во психијатриска болница
Поранешната тинејџерска ѕвезда Аманда Бајнс е примена на психијатриско одделение во болница откако гола талкала низ улиците на Лос Анџелес, дознава TMZ. Извор изјавил дека ја видел Бајнс како шета во близина на центарот на Лос Анџелес рано наутро во ...
Екран - пред: 9 часа
11 вести