TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ФОТО: Едногодишната ќерка на Ким на диета!

Курир - 16.11.2014

Иако е стара само година дена ќерката на Ким Кардашијан и Канје Вест веќе е вистинска мала ѕвезда, па според нив, така мора и да се однесува. Верувале или не малата Норт е веќе на диета. Ким и Канје постојано се расправале кога е во прашање ...

Едногодишната ќерка на Ким Кардашијан веќе е на диета!

+инфо - 16.11.2014

Иако има само една година , ќерката на Ким Кардашијан (34) и Кање Вест (37) веќе е вистинска мала ѕвезда па така мора и да се однесува. Како што пишува порталот „Радар Онлјан“, Ким и Кање се расправаат кога е исхраната за нивната ќерка во прашање.

Вака таа одговори на голотијата на Ким Кардашијан

Пулс24 - 16.11.2014

Актерката Џејми Кинг ја предизвика Ким Кардашијан кога во саботата објавила провокативна фотографија од себе во долен веш. Покрај фотогарфиите таа поставила хаштаг #немапотребазарушењенаинтернетот, така упатувајќи на Ким Кардашијан.

Ким Кардашијан и забранила шеќер на ќерка и

Локално - 16.11.2014

Тешко дека Ким Кардашијан и дава најдобар пример на ќерка си со голите си фотосесии, но пак риалити ѕвездата очигледно сака да се однесува како строга и загрижена мајка. Се вели дека сопругата на Кание Вест и забранила на својата ќерка да јаде шеќер.

Факти за семејството Кардашијан кои не сте ги знаеле

Вистина.мк - 16.11.2014

И додека еден дел од светот се згрозува од семејството Кардашијан, друг ден ги обожава. Можете да ги сакате или да ги мразите, но не можете да оспорите дека се фабрика за пари. А колку денеска вреди славното семејство? Некои од овие факти за ...

Малото „буце“ на Ким Кардашијан веќе е на диета/Фото

Lider - 17.11.2014

Ќерката на Ким Кардашијан и Канје Вест, која има само една година веќе е вистинска мала ѕвезда, па според нив, така мора и да се однесува. Верувале или не малата Норт е веќе на диета. Ким и Канје постојано се расправале кога е во прашање исхраната ...

Едногодишната ќерка на Ким Кардашијан веќе е на диета

ЗаЗабава - 16.11.2014

Иако има само една година, ќерката на Ким Кардашијан и Кање Вест веќе е вистинска мала ѕвезда па така мора и да се однесува. Како што пишува „Радар Онлјан“, Ким и Кање се расправаат кога е исхраната за нивната ќерка во прашање.

Nissan го спореди својот автомобил со задникот на Ким Кардашиан (Фото)

Коли - 14.11.2014

Пред неколку дена се појави интересна фотографија на Twitter профилот на Nissan... Во инспиративно кратката објава Nissan едноставно го спореди задникот на Ким Кардашиан со задниот дел на моделот GT-R, по што самоуверено заклучија “Нашиот е ...

Деколте во стилот на Ким Кардашиан

Интересно - 15.11.2014

После голите фотографии во списанието „People“ Ким Кардашиан продолжува со покажување на своите облини... После сето она што го видовме во споменатите весници, сите наредни изданија на старлетата се умерени, но сепак привлекуваат внимание.

УЧЕТЕ ОД КАРДАШИЈАН: 10 трикови за „контрола“ на раскошните облини

Телеграф - 14.11.2014

Одберете предимензиониран капут во силна боја кој ќе биде живописна рамка за вашето ремек-дело - телото 1. Фармерки по мерка Жените со облини мора да знаат дека не е лесно да се најдат добри фармерки кога имате тенок струк, широки колкови и нагласен ...

Погледнете како Ким Кардашијан реагирала на нејзините разголени фотогарфии (видео)

Хитпортал - 14.11.2014

А мериканската риалити ѕвезда Ким Кардашијан деновиве се најде во центарот на вниманието кај јавноста и медиумите откако се појавија голите фотографии кои таа ги направи за списанието „Paper“. Во провокативниот едиторијал таа е потполно гола.

Што без нејзините славни облини: Ќе ја знаеше ли некој ако беше "рамна како даска"?!

Точка - 15.11.2014

Со оглед на тоа што е сопственичката на “најраскошната позадина” во светот, многумина се запрашале колку и дали воопшто Ким Кардашијан би била позната без овој нејзин атрибут. Од фотографиите во продолжение проценете самите! Судејќи според новите ...

Црногорец го мачкаше задникот на Ким

ЗаЗабава - 14.11.2014

Задникот на Ким деновиве е топ тема во медиумите низ светот, а за нејзиниот адут да изгледа како што изгледа се погрижи шминкер со потекло од Црна Гора кој за потребите на снимањето ја мачкал Кардашијан со масло за бебиња.

Некој мора и тоа: Црногорец ја мачкал со масло голата Ким

Хитпортал - 14.11.2014

С о денови во центарот на вниманието се голите фотографии на Ким Кардашијан, а денес сите зборуваат за момчето кое ја намачка старлетата со масло за оваа фотосесија. На снимањето за магазинот „Paper“, Кание Вест бил со својата сопруга, додека ...

Ким Кардашијан не сфаќа дека е жртва на стара расистичка шега

Локално - 14.11.2014

Деновиве медиумите беа преплавени повторно со задникот на Кардашијан. Некои ги превртуваа очите, додека друга (почесто припрадници на машкиот пол) и аплаудираа. Ни се допаѓало тоа или не, Пепер магазин испрати јасна порака дека сака да го урне ...

Насловната на Ким е всушност римејк на хит фотка од 70-те

ЗаЗабава - 14.11.2014

Деновиве медиумите беа преплавени со задникот на Кардашијан, и додека дел ги превртуваа очите, други (почесто припадници на машкиот пол) беа презадоволни. Ни се допаѓало тоа или не, Пепер магазинот испрати јасна порака дека сака да го урне ...

Ким Кардашијан целосно гола на нови фотографии за Paper Magazine

Фемина - 13.11.2014

Ким Кардашијан продолжува да го „руши интернетот“. Списанието Paper денес објави две нови фотографии од фотосесијата со Ким Кардашијан, на кои таа е целосно гола. Додека фокусот на насловната страница беше поставен на задникот на Ким, новите ...

Како да фатите шампањ во стилот на Кардашијан

МакМода - 15.11.2014

Не сме некои симпатизери на Ким Кардашијан, но баш ни се допаѓаат креативните фотографии кои деновиве ги преплавија социјалните мрежи на кои корисниците си направиле свои верзии на насловната страница на списанието „Paper“ со Ким Кардашијан.

Колку килограми имаат Бијонсе, Ким Кардашијан, Ријана?

Црнобело - 13.11.2014

Иако општо е познато дека сите славни убавици зад себе имаат тим од нутриционисти и тренери, сепак сите мажи и жени повремено се прашуваат како е можно да се толку витки. Но, колку се навистина витки? Колку е точна или погрешна вашата слика за Ким, ...

Кланот Кардашијан без божиќна честитка годинава?!

Локално - 14.11.2014

Сестрите Кардашијн се познати по своето големо его и постојано позираат. Ким дури и спокојно може да се закити со титулата “кралица на селфито”, бидејќи постојано спамира по социјалните мрежи со ликот.

Ја има најдобрата работа во светот: Овој Црногорец ја мачкал Ким со масло кога се фотографирала гола!

Точка - 14.11.2014

Тој тврди дека подготовките за фотографирањето траеле само 20 минути, бидејќи шминката била едноставна, како и тоа дека најмногу труд бил вложен во фризурата на Ким. Фотографиите од голата Ким Кардашиан го забавуваат целиот свет веќе неколку дена.

(ФОТО) Балканец и го мачка голиот задник на Ким Кардашијан со масло

Бриф - 15.11.2014

Марио Дедивановиќ, професионален шминкер од Њујорк, во изјава за Мирор се пофали дека тој и го мачкал голиот задник на Ким Кардашијан за фотосесијата на старлетата за магазинот „Paper“. -Јас ја мачкав Ким со масло.

ФОТО: Ова е Црногорецот кој ја намачка Ким Кардашијан со масло

Курир - 15.11.2014

Марио Дедивановиќ е срќниот Црногорецот кој работи како шминкер и стилист ја имал честа да ја намачка познатата стралета Ким Кардашијан со масло, по што таа сјаеше како сјајна крофна. -Потрошив цело шишенце на неа, раскажал Марио, додавајќи дека ...

Со гол задник: Познатата водителка ја исмеа Ким Кардашијан

Хитпортал - 13.11.2014

К им Кардашијан овие два дена е во фокусот на вниманието на медиумите ширум светот. Се започна вчера кога таа го покажа голиот задник на насловната страна за списанието „Paper“ , а продолжи денеска кога беа објавени уште фотографии – овој пат ...

„Личи на кентаур“: Интернет-зафрканции за голите фотографии и задникот на Ким Кардашијан (ФОТОГАЛЕРИЈА)

МКД - 13.11.2014

Обично ја избегнуваме „госпожа Кардашијан“, но ова е нешто што мора да се види. Ким овојпат го сликаше својот „познат“ задник за насловната на ЈуЕс магазинот и го доби вниманието што го посакуваше.

Голиот задник не е доволен: Ким ги покажа и градите и меѓуножјето (фото+18)

Хитпортал - 13.11.2014

В чера го „сруши“ интернетот со фотографија од голиот задник, а денес се појавија нови фотки од Ким на кои е целосно гола! Таа ги покажа и голите гради, но и меѓуножјето намачкана со масло.

Челзи Хендлер ја "поздрави" Ким

ЗаЗабава - 13.11.2014

Водителката Челзи Хендлер пред неколку недели ги покажа градите на Инстаграм во иста поза како Путин кога јаваше коњ, но тогаш профилот и беше веднаш суспендиран. Сега, таа се врати во полн сјај.

Една не е доволна- Ким целосно гола и отврена! (+18)

365 - 13.11.2014

Откога на интернет беа објавени фотографии од Ким со гол задник, пристигна продолжение на нејзините голи позирања. Ким Кардашиан позирала за декемвриското издание на Paper магазинот, и целосно го покажа својот гол задник.

ФОТО: Таа го привлекува вниманието на посебен начин

Сител - 14.11.2014

Иако е сеуште тинејџерка, оваа девојка веќе подолго време привлекува внимание на себе, но овојпат тоа го стори на посебен начин. Нема кој нема слушнато за семејството Кардашиан. Нив насекаде ги има, но каде и да се појават стануваат тема број еден.

Ким Кардашиан ги руши сите табуа со задникот

Интересно - 13.11.2014

Ким Кардашиан имала цел да го сруши интернет кога ја објавила новата фотографија на насловна страница... Оваа фотографија собрала половина милион лајкови за само 9 часа, што значи дека Ким успеала во својата намера.

ФОТО: Голиот задник на Ким Кардашијан во центарот на корица на списание

Фемина - 12.11.2014

Ким Кардашијан никогаш не се дистанцирала од провокативноста и не се срамела да го разголи своето тело. Списанието „Paper“ одлучи во фокусот на својата нова корица да го стави најозборуваниот дел од телото на 34-годишната ѕвезда од шоуто „Keeping up ...

Реакциите за задникот на Ким- „Изгледа како стаклена крофна“

365 - 13.11.2014

На инернет се зборува само за едно- нејзиниот задник! Ким Кардашиан позира за декемвриското издание на Paper магазинот, и целонсо се соблекла и го покажа своето голо тело, и се разбира својот голем задник.

ФОТО: Честитки Ким! Стигна на дното!

Идивиди - 13.11.2014

Неполн ден по објавувањето на која ги преполни таблоидите и интернет медиумите, следат нови уште пошокантни фотографии од Ким Кардашијан. Овој пат ништо не е оставено на случајноста бидејќи таа е потполно гола.

Си го фотографира голиот задник за да ја исмее Кардашијан (ФОТО)

Телеграф - 13.11.2014

Водителката Челзи Хендлер се враќа во полн сјај... Челзи Хендлер пред неколку недели ги покажа градите на социјалната мрежа „Инстаграм“ кога го исмејуваше Путин, по што нејзиниот профил беше укинат, но сега таа се враќа во полн сјај.

Видео: Ким Кардашијан се расплака кога си ги виде голите фотографии на интернет

Во Штип - 14.11.2014

Ким се изненади кога си ги виде голите фотографии на нет и се расплака. Големата реалити ѕвезда плачеше кога ги виде своите голи фотографии објаснувајки дека и ветиле од Paper дека ќе и ги покријат интимните делови но… ...

Уште фотографии од голата Ким Кардашијан!

Urban Men - 13.11.2014

Изгледа дека една фотографија со голиот задник не и беше доволна. Ким Кардашијан се сликала и во други пози, истакнувајќи го и предниот дел од своето тело. Откако вчера беа објавени , денес се појави и продолжение кое целосно ги разбранува ...

Црногорец ја намачкал Ким Кардашијан со масло за голите фотки – Канје само гледал !?

1.мк - 14.11.2014

За да не се повторуваме, голите фотки на Ким Кардашијан, премачкана со масло за магазинот “Paper” го срушија интернетот. За нив, дури и сопругот на Ким, раперот Канје Вест даде зелено светло.

Почекајте, тоа не е се! Ким гордо позира, целосно топлес! (+18)

Точка - 13.11.2014

Веќе дваесет и четири часа интернетот е преплавен со коментарите по повод ново објавените разголени фотографии од најпопуларната старлета во светот и токму кога помисливме дека целата прашина полека стивнува, во јавноста се појавија нови слики! ...

Челзи ја предизвика Ким

Канал5 - 13.11.2014

Американската комичарка Челзи Хендлер на разголените фотографии на Ким одговори со своја разгоелна фотка. Само што Челзи не беше намачкана со масло ниту пак фотографијата поминала низ фотошоп - пишува порталот ТМЗ.

ФОТО: Ким Кардашијан се фотографираше гола како од мајка родена

Нетпрес - 14.11.2014

По двете провокативни фотографии за зимското издание на магазинот „Пејпр“, се појави нова трета фотка на Ким Кардашијан на која таа е целосно гола. Ким има своја модна колекција, козмитичка линија, таа е ријалити ѕвезда и пленува со своето тело и ...

Колку заработила Ким Кардашијан од нејзината игра?

GSM.mk - 13.11.2014

Извештајот за третиот квартал на компанијата Glu Mobile која ја креираше играта во која главен лик е Ким Кардашијан, покажува играта е преземена од 22.857.239 луѓе, а сите тие луѓе заедно потрошиле повеќе од 5.7 милијарди минути играјќи ја играта.

Најкратките бракови на познатите

Република - 13.11.2014

Како и се друго во Холивуд, па и браковите се гламурозни, но кратки. Секое чудо за 3 дена, буквално таков е случајот со Ким Кардашијан и Крис Хамфрис. Видете некои од најкратките бракови на познатите.

Од Ким има и нецензурирани фотки! (+18)

ЗаЗабава - 13.11.2014

Ким Кардашијан со вчерашните фотки не успеа да го сруши интернетот. Сепак, тоа што го видовме не е се! Од фото сесијата има и потполно топлес фотки кои денеска излегоа на виделина и без никаква цензура ги покажуваат добро познатите атрибути на ...

Задникот на Ким Кардашијан достоен за потсмев (ФОТО)

Телеграф - 12.11.2014

Откако фотографијата на задникот на старлетата беше објавена, интернетот е преплавен со фото-монтажи и коментари. Погледнете дел од нив... На само неколку часа по објавувањето на фотографијата на насловната страница на која Ким Кардашијан е гола, а ...

Ким Кардашијан потоплно гола! (18+)

Runway - 13.11.2014

Веќе дваесет и четири часа интернетот е преплавен со коментарите по повод ново објавените разголени фотографии од најпопуларната старлета во светот и токму кога помисливме дека целата прашина полека стивнува, во јавноста се појавија нови слики! Од ...

На што наликува задникот на Ким Кардашијан?

Ladybook - 13.11.2014

По вчерашните фотографии од Ким Кардашијан и нејзиниот задник на насловната на магазинот "Paper" на интернет се отвори тема "кои предмети наликуваат на задникот на Ким Кардашијан?". Проследете го ...

Една не беше доволна: Ким „до гола кожа“ и фронтално (+18)

Таратур - 13.11.2014

Откако со фотографијата на која позира со целосно разголена задница во кадар „растури“ на социјалните мрежи, стигна и продолжение од истата фото сесија. Ким Кардашиан позираше за Paper Magazine во целосно разголено издание, а фотографијата со ...

ФОТО Голиот задник на Ким не е доволен: Старлетата покажа буквално се

+инфо - 13.11.2014

Американската старлета Ким Кардашијан изгледа дека е решителна во намерата да го „сруши интернетот“. Откако ги раздрма светските медиуми со насловната фотографија на магазинот „Пејпер“ на кој го покажа својот гол и раскошен задник , старлетата оди ...

Ваков задник не може да се игнорира- Ким позира гола!

365 - 12.11.2014

Ким знае што се продава најмногу и по што е позната, па затоа позира гола во новиот број за њујоршкото списание, а новите фотографии ќе ве шокираат и за нив ќе зборувате! Големиот задник е заштитен знак на реалити ѕвездата Ким Кардашиан.

ФОТО: Го покажа голиот задник за да ја исмее Ким Кардашијан

За Се - 13.11.2014

Челзи Хендлер, водителката која пред неколку недели ги покажа гради за да го симее Путин, овоја пат го фотографираше голиот задник во бањата за да ја исмее Ким Кардашијан. Дали е ова смешно или Челзи само е гладна за медиумско внимание проценете ...

Пародии: Вака интернетот реагираше на голиот задник на Ким Кардашијан

Хитпортал - 12.11.2014

К им Кардашијан се појави гола, со нејзиниот голем задник во прв план на насловната страна на американското списание „Paper“ и ја доби посакуваната онлајн реакција. Само неколку часа откако ја видовме нејзината фотографија на која таа е гола и ...

Фото: Ким покажа се!

Канал5 - 13.11.2014

Американската старлета Ким Кардашијан повторно го „запали интернетот“, вчера објави фотографии од својот заштитен знак „голиот задник“ , а денеска покажа баш се! Сега, Ким ги објави фотографиите од истата фотосесија, но завртена кон објективот! ...

Ким Кардашијан прави утринско кафе

Pixel.mk - 14.11.2014

Кретенски или не, изумов целосно го сумира нашето мислење за корисноста на Кардашијан во ...

Целосно гол задникот на Кардашијан за насловната на Paper Magazine

КадеВечер - 12.11.2014

Ким Кардашијан уште потврди дека е оригинална кога работи на насловната страница на одреден магазин. Задникот кој е нејзин најголем адут овој пат го гледате соголен целосно. Таа за Paper Magazine имаше посебна фотосесија каде реши да го покаже и да ...

Водителката Челзи Хендлер ја „зеза“ Ким – И таа постираше селфи со задникот ! Само не е премачкана со масло !

1.мк - 13.11.2014

Американската водителка, Челзи Хендлер, позната по долгиот јазики која без пардон ги „плеска“ сите селебрити ѕвезди денес се пошегува на сметка на Ким Кардашијан. И таа во тоалетот, ги соблече панталоните и си направи селфи на задникот.

ФОТО: Голиот задник на Ким на насловната на „Paper“

Urban Men - 12.11.2014

Старлетата Ким Кардашијан е позната по своите облини и никогаш не се срами да ги покаже. Овојпат таа прифати да се разголи за списанието и нејзиниот гол задник се најде на насловната страница, а честа да ја фотографира ја имаше Жан-Пол Гуд.

Ким Кардашијан повторно го разбранува интернетот со нејзиниот задник

Ladybook - 12.11.2014

Ким Кардашијан и нејзиниот задник ја красат насловната на магазинот "Paper". Реалити ѕвездата го откри својот најголем атрибут на еден поинаков начин. Таа вели дека е задоволна од целокупната фотосесија.

ФОТО: Кардашиан ги споулаве фановите со уште една гола фотка

Press24 - 13.11.2014

Ким Кардашиан вчера не остави сите без здив откако на насловната на магазинот „ Paper “ излезе со целосно разголен задник. Сепак она најжешкото го сочува за денеска! Старлетата е сега целосно гола, и тоа од напред! Халината и е целосно соблечена, ...

ФОТО: Вчера ја исмеваа за задникот, денес Ким Кардашијан им врати со топтан голи фотографии…. од напред !

1.мк - 13.11.2014

Вчера Ким Кардашијан беше хит на интернет. А и кај нас ! Објавата на голиот задник повлече лавина на коментари а на социјалните мрежи, осамнаа и фото-монтажи на нејзината задница. Но, Ким нема гајле ! Таа денес се погрижи да ги „затне“ сите злобни ...

Големиот задник на Ким Кардашијан на насловната на „Paper“

Хитпортал - 12.11.2014

Н ајпознатата риалити ѕвезда Ким Кардашијан повторно си го најде патот кон уште една насловна страна која ќе влезе во историјата. „Paper“ спианието ја откри неговата најнова празнична насловна страна на која се наоѓа старлетата, но тоа што секако го ...

Ким Кардашијан потполно гола балансира шампањ со задникот

Црнобело - 12.11.2014

Најновата насловна на Ким Кардашијан е повеќе од експлицитна и провокативна. За зимското издание на магазинот Paper таа го откри фамозниот задник и на него балансираше чаша со шампањ. Во ретро гламурозната насловна Ким е потполно гола, додека ...

Реакцијата на Ким Кардашијан кога прв пат се појави гола на насловна

Вечер - 13.11.2014

Ким Кардашијан позираше комплетно гола за Paper магазинот. Овде нема ништо чудно ако не се земе во предвид нејзината реакција кога прв пат се појави гола во еден друг магазин. Во ноември 2010 година, пред да се омажи за Кање Вест, Ким Кардашијан ...

Ким Кардашијан ќе ви го расипе интернетот

ЗаЗабава - 12.11.2014

Старлетата позната по своите облини осамна на насловната страница на магазинот „Paper“ со порака: Таа ќе ви го расипе интернетот! Ким Кардашијан позираше во зимското издание на магазинот со две верзии за насловната.

ФОТО: Гола на насловна! Што сакате повеќе?

Идивиди - 12.11.2014

Најпознатиот задник на светот повторно се најде на насловните страни, но овој пат потполно гол. Ким Кардашијан позира за зимското издание на магазинот „Paper“ покажувајќи ги „полутопките“ по кои стана позната.

ПОГЛЕДНЕТЕ ШТО НАПРАВИ: Ова го може само Ким Кардашијан (ФОТО)

Телеграф - 12.11.2014

Има своја модна колекција, козметичка линија, таа е реалити-ѕвезда, но и понатаму е позната по своите облини Најпознатата старлета на планетава – Ким Кардашијан позираше за насловната страница на магазинот „Пејпр“ и уште еднаш ги остави сите со ...

И повторно, нејзината "позадина" е во центарот на вниманието!

Точка - 12.11.2014

Очигледно знае што се продава и по што нејзините фанови најдобро ја препознаваат, па најпопуларната старлета во светот одлучила уште еднаш да ја потсети јавноста на нејзината славна "позадина"! Имено, најпопуларната старлета во светот Ким Кардашијан ...

ФОТО+18: По задникот Ким Кардашијан покажа се од себе

Сител - 13.11.2014

Старлетата Ким Кардашијан откако деновите покажувајќи го голиот задник го „урна“ интернетот, сега се стреми да го постигне истиот ефект со тоа се заврте и покажа апсолутно се. На фотографијата освен бујните гради, се гледа и меѓуножјето кое е ...

Пародија на голите фотографии на Ким Кардашијан (Фото)

Шеталиште - 14.11.2014

По објавените фотографии на Ким Кардашијан за Paper Magazine, порталот Pedestrian објави слични фотографии, кои се ...

ГАЛЕРИЈА Поради голиот задник, интернет преплавен со слики кои ја исмејуваат Ким

+инфо - 12.11.2014

Само неколку часа откако ја покажа насловната страна на која позира гола, со задникот во прв план, американската ријалити ѕвезда Ким Кардашијан е најстрашно исмејана на интернет. Намачкана со масло и со задник кој изгледа како да е од пластика, Ким ...

Ким Кардашијан го покажа голиот задник, а сега и градите и нејзиниот полов орган (18+)

Вистина.мк - 13.11.2014

Гордата сопственичка на раскошни облини покажа апсолутно се! Ако фотографијата од голиот задник на Ким Кардашијан не ве шокираше, тогаш оваа сигурно ќе го стори тоа. За магазинот „Paper“ таа целосно гола застана пред објективот и без грам срам ги ...

Ким го руши интернетот!

Канал5 - 12.11.2014

Најпознатата светска старлета и нејзините раскошни облини ќе се појават на насловната страница на магазинот „Папер“ со порака - „Од ова ќе ви се расипе интернетот“! Популарната старлета Ким Кардашијан позираше за зимското издание на магазинот ...

ДАЛИ Е ОВА НОРМАЛНО: Вака изгледа голиот задник на Ким Кардашијан

За Се - 12.11.2014

Овие фотографии кои старлетата ги снимила за насловната на магазинот “Paper”, а истите денска го полудеа светот на интерент. Нас не интересира што мислите вие, дали нејзиниот задник има нормален ...

(ФОТО) Ким Кардашијан скроз гола: Ги покажа градите и меѓуножјето

Бриф - 13.11.2014

Paper Magazine денеска на интеренет објави фотографија на која Ким Кардашијан позира потполно ...

ФОТО Гола Ким Кардашијан: Од овие фотографии ќе ви се сруши интернетот!

+инфо - 12.11.2014

Американската старлета со раскошни облини, Ким Кардашијан(34) позираше на насловната страница на магазинот „Пејпер“ со пораката - од ова ќе ви се сруши интернетот. Атрактивната ријалити ѕвезда која се прослави по своите раскошни облини, бујното ...

ФОТО: Ким „падна“ во рацете на шегаџиите – нејзиниот задник мета на потсмев

Курир - 12.11.2014

Откако беше објавена фотографијата од Ким Кардашиан на која таа е сосема гола и целиот задник и е во преден план, интернет шегаџиите не можеа да пропуштат малку да се пошегуваат на нејзина сметка.

(ФОТО) Ким Кардашијан го намачка голиот задник со масло за да го сруши Интернет

Бриф - 12.11.2014

Ким Кардашијан повторно го покажа задникот. За насловната страна на магазинот „Paper“ таа го покажа задникот, па дури и балансира со чаша шампањ, додека во рацете држи шише. „Го руши“ интернет, стои на насловната страница под фотката на Ким.

Гола Ким Кардишјан: Од ова ќе ви се расипе интернетот! (фото)

Република - 12.11.2014

Убавицата со бујни облини на насловната страна на списанието „Paper“ со порака: Од ова ќе ви се расипе интернетот! Ким Кардишјан позирала за зимското издание на списанието и тоа дури за две насловни страни.

(ФОТО) Голиот задник на Ким ставен на насловна …

Во Штип - 12.11.2014

Реалити ѕвездата Ким Кардашијан пак си го најде патот до публицитетот. Таа со својот задниг „влезе“ во историјата – го изрекламира на насловната страна на „Paper“. Една фотографија – 1.000 зборови … ...

Ким Кардашијан гола на насловна! (Фото)

Шеталиште - 12.11.2014

Ким Кардашијан позираше за зимското издание на магазинот „Paper“ покажувајќи го задникот по кој стана позната. Ким ја сподели фотката со голиот задник на социјалните мрежи и напиша „Велат дека немам талент…обидете се да балансирате чаша со шампањско ...

Ким Кардашина гола: Ова ќе ви го расипе интернетот! (ФОТО)

Курир - 12.11.2014

Најславната старлета со најбујни облини Ким Кардашиан позираше за зимското издание на списанието „Paper“ и тоа за две насловни страни. На едната Ким соблекува црн фустан и го покажува задникот, а на другата позира со чаша шампањ.

Го запали интернетот: Ким Кардашијан гола на насловна!

Sky - 12.11.2014

Најпознатата старлета на светот позираше целосно гола за насловната на Paper магазин. На друга фотографија, каде Ким е облечена, таа држи шише шампањ, а на задникот има ...

Од ова ќе ви се расипе интернетот: Ким Кардашијан гола

Вистина.мк - 12.11.2014

Убавицата со бујни облини се појави на насловната страница на магазинот „Paper“ со пораката: Од ова ќе ви се расипе нетот! Ким Кардашијан позираше во зимското издание на тој магазин и тоа за дури две насловни страни.

Повеќе нема нешто што не сме го виделе, Ким покажа сè што има (ФОТО)

Телеграф - 13.11.2014

Откако нејзиниот задник вчера „го сруши интернетот“, којзнае што ќе се случи денеска, кога се објавени фотографии на кои актерката е буквално сосема гола Ким Кардашијан продолжува да го „руши интернетот“.

Црногорецот Марио Дедивановиќ ја мачкал Ким со масло кога се фотографирала гола

Република - 14.11.2014

Марио Дедивановиќ, шминкер и стилист, кој работи со Ким Кардашиан, имал задача да ја намачка старлетата со масло, поради кое сјаела како глазирана крофна. - Истрошив цело шишенце на неа – раскажал Марио кој инаку потекнува од Црна Гора.

Прво задникот, а сега – Ким целосно гола!

Во Штип - 13.11.2014

Откога на интернет беа објавени фотографии од Ким со гол задник, пристигна продолжение на нејзините голи позирања. Ким Кардашиан позирала за декемвриското издание на Paper магазинот, и целосно го покажа својот гол задник.

(фото) Ким гордо позира, целосно топлес! (+18)

Убавина и Здравје - 16.11.2014

Веќе неколку дена интернетот е преплавен со коментарите по повод ново објавените разголени фотографии од најпопуларната старлета во светот и токму кога помисливме дека целата прашина полека стивнува, во јавноста се појавија нови слики! Сепак, ...

(ФОТО) Ким Kaрдашијан „до гола кожа“ (+18)

Либертас - 13.11.2014

Ким Кардашиан позираше за Paper Magazine во целосно разголено издание, а фотографијата со нејзиниот гол и намаслен славен задник направи бум на интернет. И некако, по логиката на нештата, многумина веројатно се запрашаа како би изгледала во ...

Голиот задник на Кардашијан за насловната на Paper Magazine

Канал 77 - 12.11.2014

Ким Кардашијан уште потврди дека е оригинална кога работи на насловната страница на одреден магазин. Задникот кој е нејзин најголем адут овој пат го гледате соголен целосно. Таа за Paper Magazine имаше посебна фотосесија каде реши да го покаже и да ...

ФОТО: Уште една фотка на Кардашиан од која светот ќе полуди!

Maxim - 13.11.2014

Кардашиан вчера не остави сите без здив откако на насловната на магазинот „Paper“ излезе со целосно разголен задник. Сепак она најжешкото го сочува за денеска! Старлетата е сега целосно гола, и тоа од напред! Халината и е целосно соблечена, шампањот ...

Ким Кардашион како од мајка родена. Гола за насловната на магазинот Пејпер

Турлитава - 12.11.2014

Ким Кардашијан на најновата насловна на магазинот ,,Paper” е како од мајка родена. Како никогаш досега поекспицитна и попровокативна таа за зимското издание на магазинот Paper таа го откри фамозниот задник и на него балансираше чаша со шампањ.

Газот на Ким Кардашијан- тоа е веста!

Локално - 12.11.2014

Ново време, нови припритети и интерес. Сега главна вест е газот на КК. Најновата насловна на Ким Кардашијан е повеќе од експлицитна и провокативна. одбираат зборови во гоеите анализи таблоидите.

Најпознатиот задник повторно на насловна (фото)

Убавина и Здравје - 12.11.2014

Најпознатиот задник на светот повторно се најде на насловните страни, но овој пат потполно гол. Ким Кардашијан позира за зимското издание на магазинот „Paper“ покажувајќи ги „полутопките“ по кои стана позната.

ФОТО: Задникот на Кардашиан осамна на насловна страница

Сител - 12.11.2014

Имено, најпопуларната старлета во светот Ким Кардашијан осамна на насловната страница на магазинот “Paper”, а за добрата продажба на новото издание гаранција е фактот што во преден план е ставен нејзиниот заштитен знак – раскошниот задник! ...

Ким Кардашиан сака гола да го руши интернетот/Фото

Lider - 13.11.2014

Ким Кардашијан позираше на насловната страница на магазинот „Пејпер“ со пораката – од ова ќе ви се сруши интернетот. Атрактивната ријалити ѕвезда која се прослави по своите раскошни облини, бујното деколте и предимензионираниот задник, позираше за ...

И се потсмева цел интернет: Ким стана кентаур, компир, кеса за ѓубре…/Фото

Lider - 13.11.2014

Откако беше објавена фотографијата од Ким Кардашиан на која таа е сосема гола и целиот задник и е во преден план, интернет шегаџиите не можеа да пропуштат малку да се пошегуваат на нејзина сметка.

Ким до гола кожа – фотографија која „го расипува интернетот“

Таратур - 12.11.2014

Ким Кардашиан позираше за зимското издание на списанието „Paper“ и тоа за две насловни страни. На едната Ким соблекува црн фустан со истакнат задникот, а на другата позира со чаша шампањ (очигледна фотошоп монтажа).

Кој е среќниот Црногорец што ја мачкаше Ким со масло кога позираше гола?

Вистина.мк - 15.11.2014

Марио Дедивановиќ, шминкер и стилист, кој работи со Ким Кардашијан, имал задача да ја намачка старлетата со масло, поради кое сјаела како сјајна крофна. Потрошив цело шишенце на неа – раскажал Марио кој инаку потекнува од Црна Гора.

ФОТО Овој Црногорец ја мачкал Ким со масло кога се фотографирала гола!

+инфо - 15.11.2014

Фотографиите од голата Ким Кардашијан го забавуваат целиот свет веќе неколку дена. Нејзиниот сопруг Канје Вест, кој дал зелено светло таа да се соблече и да позира, не бил мажот кој ја мачкал со масло! На снимањето за списанието „Paper“, раперот ...

Нејзиниот задник повторно во центарот на вниманието

Попара - 12.11.2014

Очигледно знае што се продава и по што нејзините фанови најдобро ја препознаваат, па најпопуларната старлета во светот одлучила уште еднаш да ја потсети јавноста на нејзината славна “позадина”! Имено, најпопуларната старлета во светот Ким Кардашијан ...

ФОТО: Ким и нејзиниот задник рушат рекорди!

Сител - 12.11.2014

Најславната старлета со најбујни облини Ким Кардашиан позираше за зимското издание на списанието „Paper“ и тоа за две насловни страни. На едната Ким соблекува црн фустан и го покажува задникот, а на другата позира со чаша шампањ.

Ја има најдобрата работа во светот: Овој Црногорец ја мачкал Ким со масло кога се фотографирала гола!

Убавина и Здравје - 16.11.2014

Тој тврди дека подготовките за фотографирањето траеле само 20 минути, бидејќи шминката била едноставна, како и тоа дека најмногу труд бил вложен во фризурата на Ким. Фотографиите од голата Ким Кардашиан го забавуваат целиот свет веќе неколку дена.