TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Кафе пауза

Супержени: 8 волшебни особини на бременото тело

Кафе пауза - 19.01.2018

Иако најчесто се фокусирате на негативностите, како што се заморот, мачнините и проширените вени, сепак вашето бремено тело е нешто навистина волшебно. Способни сте за многу повеќе од она што некогаш сте го сметале за возможно.

6 поврзани вести »

Најмоќните 4 хороскопски знаци и тајната зад нивната сила

Кафе пауза - 19.01.2018

Секој знак си има свои силни и слаби страни. Но, мора да признаеме дека некои знаци се значително посилни од другите. Погледнете за кои знаци станува збор, но дознајте и која е тајната зад нивната сила. Еден од најмоќните знаци во зодијакот е Овенот.

7 поврзани вести »