TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Сцена

Се спушти на колена и го исфрли задникот: Водителката Николина изгледа брутално!

Сител - пред: 13 часа

Водителката Николина Пишек важи за една од најубавите дами на малите екрани, но јавноста ретко има можност да ја види прилично разголена. Меѓутоа, Николина реши да ги загрее на ова студено време па на својот Инстаграм се потсети на летото.

Згодната Николина Пишек ги излуде фановите: „На оваа фотографија изгледаш брутално“

Курир
2 поврзани вести »

Оскаровецот конечно е во врска со љубовницата, но сега сака да им се врати на сопругата и децата

Точка - пред: 12 часа

Бен Афлек и Џенифер Гарнер поминале многу турбулентни моменти, односно Бен беше зависен од алкохол, ја изневеруваше Џенифер со други жени, а потоа следуваше и крај на нивниот брак. Сепак, покрај сето тоа, тие се сложни родители на своите деца, а ...

Откриена масовна глобална измама, некои лекови и креми за болки не служат за ништо

Репортер - пред: 12 часа

Американските власти истражуваат здравствена измама тешка половина милијарди долари. Министерството за правосудство на САД истражува здравствена измама вредна половина милијарда долари, за која властите веруваат дека е поврзана со кремите за ...

Српските ѕвезди: Некогаш и сега!

ЗаЗабава - пред: 14 часа

Дали некогаш сте налетале на фотографија од некоја српска пејачка и не сте ја препознале? Ве разбираме. Сите тие сега изгледаат скоро па совршено, но какви биле некогаш? Ние не знаеме колку пластичните хирурзи имаат заслуга и колку нивните златни ...

Емотивната исповед на Деми Ловато за менталното здравје и борбата со алкохолот

Црнобело - пред: 15 часа

Пејачката комплетно ја разголи душата за да им помогне на оние кои како и таа имаат проблем со зависностите и менталното здравје. Деми Ловато има само 25 години, а веќе слави 6 години трезност.

Фото: Има 53 години, а изгледа феноменално - трикот е во тоа што го прави секоја вечер во 9 часот

Press24 - пред: 13 часа

Некогашниот австралиски супермодел и актерка, 53-годишната Ел Макферсон зад себе има богата кариера, а и денес може да се пофали со манекенски изглед. Дел од нејзините секојдневни активности за ваков изглед се јогата, возењето велосипед и пливање, а ...

Има 53 години, а многу е згодна: Трикот е во тоа што таа го прави секој ден во 21 часот (ФОТО)

Курир
2 поврзани вести »

Анџелина Џоли ги покажува тетоважите и позира во гламурозни креации за промотивна фотосесија

Фемина - пред: 16 часа

Анџелина Џоли сними промотивна фотосесија за Guerlain. 42-годишната ѕвезда, која минатата година стана заштитно лице на францускиот бренд, позираше во дизајнерски креации од реномирани модни куќи како Ели Сааб и Џамбатиста Вали.

Славната Беби Дол предизвика бура од коментари со однесувањето: „На што е таа?“

Таратур - пред: 17 часа

Снимката која се појави на интернет, на која некогаш популарната пејачка Беби Дол гостува во едно студио, ги натера големиот број фанови да се запрашаат што се случува со неа. Беби Дол влезе во српското реално шоу „Задруга“, а пред тоа гостуваше во ...