TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Tweets - 6h
#1
18:15h Германија - МАКЕДОНИЈА

Погоди колку голови ќе даде МАКЕДОНИЈА на натпреварот?

Типувај еднаш, РТ еднаш и заследи нè.

Првите 5 кои ќе погодат ќе добијат ваучер од 200 денари https://t.co/AlHJw4hQ2l
73ReTweets41Favorites·Details
#2
Денес не ти треба многу за да си глуп, малку ти треба. 😎
56ReTweets92Favorites·Details
#3
Повеќе верувам дека постои Дедо Мраз отколку дека постои правда во Македонија.
31ReTweets67Favorites·Details
#4
Во овие кризни времиња, McDonald’s во Бугарија со поддршка за Македонскиот хип-хоп! #РапНаТЛ https://t.co/1asesuFib9
26ReTweets63Favorites·Details
#5
Бедни сте со спрдачењето на #СегаКажувам. Да се запраша човек дали некогаш сте почувствувале мајчинска љубов. И да, токму таа ваша мајка сигурно има што да каже за тоа. Прашајте ја пред да се глупирате како јебани имбецили и да исмевате нечии трауми.
24ReTweets77Favorites·Details
#6
ретвитни го ова ако имаш видено некој од твоите следачи гол
16ReTweets17Favorites·Details
#7
Обично ги трошиме вистинските зборови на погрешни личности, па после за вистинските личности оние шо останале не се многу гласни.
22ReTweets35Favorites·Details
#8
#СегаКажувам (и не само сеа) #Рашковски цела кариера на #Правен ја помина малтретирајќи студентки за да ги легне. На крај се ожени со една која магистриташе само што се запиша!
#СтопЗаСексуалнотоНасилствоВрзЖените #ЈавенЛинчНаЛуѓетоКакоРашко
30ReTweets58Favorites·Details
#9
Внимателно после тунелот ВЕ-СК https://t.co/4mCTS0x3gk
7ReTweets3Favorites·Details
#10
Роналдињо и официјално се прости со терените, човек кој направи многумина да го засакаат фудбалот. Заслужено ги закачи копачките на ѕид, со надеж дека ќе има уште некој сличен на него што ќе може да ги облече.. https://t.co/YOjQST3jip
20ReTweets66Favorites·Details