TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Tweets - 6h
#11
Паметам кога #Бранко @SDSMakedonija говореше дека "не можел да постигнит секаде" (многу ја "работел" нацијата), градоначалникот на Крушево исто така не можит да постигнит од гледање (фати го детето ќе кажит кој со кого)
3ReTweets8Favorites·Details
#12
Битката на Алекс Ристовски: Не се чувствувам безбедно да живеам во Македонија како транс лице https://t.co/BJ7CIyiRGQ

Браво @kafepauza ❤❤❤
3ReTweets7Favorites·Details
#13
И кафемат изгледа озбиљно па некад остане само на пуштање водичку.
3ReTweets7Favorites·Details
#14
Добро утро твитерџии
0ReTweets15Favorites·Details
#16
How about you look at the Genocide & ethnic cleansing committed against the "Indegenous" Macedonian minority of Northern Greece??Before you go blabbering your mouth about something you know nothing about #FakeGreek !! #Macedonia #MacedonianNotGreek #FakeGreece https://t.co/bmVX2ygCmP
3ReTweets6Favorites·Details
#17
Слушам 80 твитерџии пријавени во МВР!!!
Јас сум во нив?
Ако сум значи и јас сум некој кур фактор?
#третасмена @SDSMakedonija #ПрашањаКоиМеМачат
#курмеболи
2ReTweets8Favorites·Details
#19
Koj bira...masturbira!
2ReTweets8Favorites·Details
#20
Добро ВИ Утро...
https://t.co/H9TNNa16nd
2ReTweets7Favorites·Details