TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Tweets - 6h
#81
Мало невнимание ја сјеба платата
5ReTweets11Favorites·Details
#82
Еве ви ги вмровските шпиони во Владата на Заев https://t.co/QKayM2QFES
5ReTweets5Favorites·Details
#83
И сонцето секогаш се црташе во десниот горен агол на час по ликовно.
5ReTweets37Favorites·Details
#84
Убавото кога си возрасен е шо можеш да јадеш млеко и бисквити кога сакаш
8ReTweets33Favorites·Details
#85
Ова е таа битна разлика помеѓу градоначалниците на #вмро и #сдсш
И нема да се смени.Никогаш. https://t.co/mAyBhpjrpP
9ReTweets16Favorites·Details
#86
Basically, this is it. https://t.co/GlzdiRWlAN
8ReTweets17Favorites·Details
#87
Шеќеринска набавува моторно возило за 200,000 евра?! Па сите треба масовно да се срамите шарени.
12ReTweets26Favorites·Details
#88
- Ивона затајувала данок за време на режим!
- Што значи Грујо имал помалку пари на располагање!
- Ивона сега ќе ги врати парите кај Заев
- Заев ќе има повеќе пари за канализации и

ЗАТОА НЕ Е ОСУДЕНА!!!

Граџани може сега да спиете мирно?
7ReTweets24Favorites·Details
#89
Секој поседува онолку суета колку што му фали разум - Фридрих Вилхелм Ниче
8ReTweets18Favorites·Details
#90
Денес шарената твитер гомнце фела имаше тестирање на пробната верзија со твитови за Ивона. Официјално пуштање на цела апдејтирана верзија на сеење гомна чекајте во клучниот момент кога ќе се шитка името.
12ReTweets26Favorites·Details