TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Tweets - 24h
#62
Криминалот се исплаќа.

Збогум Македонијо, каде и да си.
#Ивона
31ReTweets66Favorites·Details
#63
Има два типа на жени. И двата ќе ти го изедат џигерот.
24ReTweets63Favorites·Details
#64
Добро де, ако ништо друго барем имаше убаво дружење на #ШаренаРеволуција
25ReTweets48Favorites·Details
#65
И не мора да е совршена...мене и ваква ми е доволна !
22ReTweets67Favorites·Details
#66
Сакам да сум со тебе.Тоа е наједноставното и најтешкото нешто на светот.
23ReTweets58Favorites·Details
#67
Јас кога сакам да разгалам некоја девојка, не ја разгалувам со пари туку ја разгалувам со тоа што ќе и го посветам целото мое внимание и време кон неа и само кон неа.
25ReTweets68Favorites·Details
#68
еден пешак како ивона не може да затворат не па грујо и мијалков.
доста ни губете пажња на сите, осудете ги сите условно и нека не враќаат ни пари само не замарајте више
22ReTweets73Favorites·Details
#69
Битно на твитер глуми пичондра... а од шо е ружна куче не ја лае
25ReTweets72Favorites·Details
#70
@imanolev @Brendonov Не мора ни да ги врати само нека пазари во домашни продавници што и треба сами ќе се вратат преку стопанството.
15ReTweets23Favorites·Details