TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

UltraViolet Heaven @6_7characters
#reach: 75770   ( 253rd )
#followers: 5123   ( 503rd )
#1
Да ми ја попушите провинцијата. На 15км иам национален парк, на саат време уш еден. На пола саат езеро, на саат-две. Иам море на два саати. Џабе ви е, немате пари за нигде, "метрополата" ви ги изеде, нека ви е жива.
24ReTweets126Favorites·Details
#2
Коа искачате неебани од сабајле, све живо ви е криво
18ReTweets65Favorites·Details
#3
Почитувани гледачи, децата ви се дебели, па препорачувам да им зготвите домашно и да ги запишете на спорт, пошо знам колку ви е тешко да ги однесете до парк да се истрчаат
13ReTweets59Favorites·Details
#4
Сергеј има лижено појќе алат од мене
11ReTweets53Favorites·Details
#5
Заебанција со туѓо време, волја и енергија никоаш не завршува добро
11ReTweets34Favorites·Details
#6
Февруари да беше чоек, ќе беше бифш. Грд е, мал му е и нон стоп праи проблеми.
9ReTweets31Favorites·Details
#7
Ако те сака, ќе те сака и недепилирана е булшит. Одјебете.
6ReTweets37Favorites·Details
#8
Твитер. Еден куп специјалисти за сѐ, кои врска немаат од ништо.
6ReTweets36Favorites·Details
#9
Дали некоаш ќе знаат што сѐ си направил за нив?
8ReTweets25Favorites·Details
#10
Кога сите ми викаат "немој", погодете од еднаш шо ќе направам
7ReTweets22Favorites·Details
#11
Овие па со офишл профилите на инста па
5ReTweets22Favorites·Details
#12
"На стоматолог ојш ко ќе те боли стомако" го слушнав на улица и господе земи нѐ целите топтан
4ReTweets22Favorites·Details
#13
Ко ќе пораснам сакам да сум лила
5ReTweets16Favorites·Details
#14
Не се курчете.
Сите сме заебани и грешни.
3ReTweets19Favorites·Details
#15
А да напрам некако сите да заќутат бар до кај 10
4ReTweets15Favorites·Details
#16
Си купив чај, дојдов дома, си турив пиво
1ReTweets21Favorites·Details
#17
Си напраив селфи пред, а ќе си напраам и по алкохол
1ReTweets21Favorites·Details
#18
И истите без проблем, прва прилика, ќе бидат искористени против тебе без пардон. ❤ https://t.co/U7Cazk8WqL
4ReTweets11Favorites·Details
#19
Глеам еден филм и вика "I begged you to make love to me" и категорично твдрам дека нема потешка и поболна изјава упатена некому
4ReTweets11Favorites·Details
#20
Срамота е да не ме злоупотреби некој ваква ранлива у сред егзистенцијална криза
3ReTweets13Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Santino020by00768
2Поглиачиsmoothmanmk34
3ПрофилПредВремето®rebrendiran32
4PokojniTozajaopokojnitoza30
5Оправдано отсутенistok4428
6Evianaveevian22
7dat niqqa bетмен🙄😒dimitrov_122
8Оркоkakoorko21
9ЧУВАРsmensky17
10Rubin Jovanoskirubinbt16