TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 32884   ( 1034th )
#followers: 1257   ( 2612nd )
#1
Знаете дека во МоминПоток горат се' што останува (гуми е апсолвирано) и бои што остануваат, и парчиња плексиглас, (ако сте крш, може и вас) #загадување
7ReTweets16Favorites·Details
#2
"Браво"!
3-во-1 за ДУИ
- Министер за жив.ср. е
- Директор на упр. за за жив.ср. е
- а скоро ќе биде и Директор на инспекторатот за жив.ср.
под 1 капа: ДУИ
https://t.co/sTicnCcaqs
😡😠
чувајте се
немам друго да порачам
6ReTweets4Favorites·Details
#3
2ReTweets11Favorites·Details
#4
3ReTweets8Favorites·Details
#5
Don't forget to worry today. It always fixes problems.
3ReTweets7Favorites·Details
#6
се трудам да не ве разбирам
3ReTweets7Favorites·Details
#7
.@sbogoev ве молам праќајте сообраќајци повремено во Карпош 4, RKS регистрации дојдени за шопинг во Шити ем ни паркираат дома, ем возат контра и блокираат. Благодарам.
3ReTweets6Favorites·Details
#8
2ReTweets7Favorites·Details
#9
мажи што вреѓаат жени
жени што вреѓаат мажи
еднакво крајно одбивно
1ReTweets9Favorites·Details
#10
Агрегирано, најмногу вести се за тоа кој кога и зашто се појавил или не се појавил на судење и колку му било или не му било тешко. (очај)
ИЧ не ме интересира!
- Лежи или НЕ лежи?
- Има финансиски фидбек или НЕМА?
2ReTweets6Favorites·Details
#11
Watch out од прекултурни луѓе. Потиснатото во нив е nazi. (Некои можда ти се комшии)
2ReTweets4Favorites·Details
#12
@JaoPokojniToza nanazad 20 godini ima :))
1ReTweets6Favorites·Details
#13
хеј кликачи со интернет :))))) there're you are: https://t.co/3HUAcfpfAK
1ReTweets6Favorites·Details
#14
#НаДенешенДен
14 Feb 1946- the birthday of the first computer ENIAC
@GoranBabik го заборави :)
2ReTweets3Favorites·Details
#15
Емоции може да ве уназадат декада две, не се потпирајте строго на IQ, не е меродавен
0ReTweets9Favorites·Details
#16
Има некој што не ја фотна месечината?
0ReTweets7Favorites·Details
#17
@Zlatna_Kniga @MarketKonekt луд ви е маркетингов :)))))
2ReTweets1Favorites·Details
#18
Језиви ми се долги нокти, чувајте си ги, не ги постирајте плиз
0ReTweets7Favorites·Details
#19
@algorit007 @DerDojclerer Поединци/ец се/е. Истиот е на 2те слики. Студент во Франција, колку што разбрав. Рипорт & блок
2ReTweets1Favorites·Details
#20
мост меѓу "што е" и "што треба да е"
1ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Igorspacebloomp19
2Mulanzlatnoslavejche11
3PokojniTozajaopokojnitoza9
4Ja nisam odavdeseirdotmk8
5100Lebaljumbaljum7
6џи џи Еџedge9727
7Tȟatȟáŋka Íyotakezarkovski7
8Бактеријаesherihiacoli7
9§paceIvadblssofia7
10Kurac® NaBiciklu™nebiten_7