TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Гзла @_gzla_
#reach: 3867   ( 3063rd )
#followers: 0   ( 31772nd )
#1
Денес на работа #RetroFlashBack.
Ристо Бомбата и остали ...
0ReTweets2Favorites·Details
#2
Не ми остана ништо друго освен мојата самодоверба и знаење.
0ReTweets2Favorites·Details
#3
@PashaIskender И замисли знае да готви 😂
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Хер Искендер Пашаpashaiskender1