TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ParanoID @androidmkd
#reach: 45241   ( 734th )
#followers: 12268   ( 73rd )
#1
-Зете кај кого се падна паричката?
-Кај s e s t r a t i...
-
-
9ReTweets39Favorites·Details
#2
Многу е убаво кога секоја караница ти завршува со секс... Ама не и ако си у затвор!!!
10ReTweets36Favorites·Details
#3
А има и такви што мислат дека правилно е Ирак, а не Иран ахахаха!
8ReTweets37Favorites·Details
#4
-Мене никој не ме сака :(
-Еве бе ја те сакам <3
-Беај бе педер еден!
-
-
*И така*
5ReTweets33Favorites·Details
#5
Преќинете глупите луѓе да ги правите популарни! Веќе почнаа да ме препознаваат на улица... А тоа ми смета!
7ReTweets21Favorites·Details
#6
И ми вика попот, ајде баци ја невестата... И јас ја бацив, а оваа ми залепи шамар! Е после испадна дека попол имал страбизам, и уствари на мажот и викал да ја баци :(
6ReTweets24Favorites·Details
#7
На прв поглед не изгледам како да ми фали нешто... Ама затоа на втор, трет итекако се гледа дека ми фалат двеста иљади евра!
6ReTweets22Favorites·Details
#8
Не сум гравитација, ама слободно падни на мене...

#ЈебалаМеРомантика у шест саат сабајле
2ReTweets22Favorites·Details
#9
Читв дека недозтатокод на секс кј секој делува рзлично, кј некоѓј доведива до печтни грешќи, кај некој до нешто дрго!
И тка...
4ReTweets12Favorites·Details
#10
Толку сум сингл, што и у јавните куќи ме пуштаат само за да разгледам...
4ReTweets12Favorites·Details
#11
-Ти бе, знаеш ли кој ми е татко!?
-Не знам, а мајка ти ми кажа дека и она не е баш сигурна...
-
-
3ReTweets14Favorites·Details
#12
Тенка е границата помеѓу и измеѓу...
4ReTweets11Favorites·Details
#13
Ова можевме да бидеме ние, ама ти си ненормална!
3ReTweets11Favorites·Details
#14
Стварно не знам како да се понашам у ситуации кога не знам како да се понашам...
3ReTweets9Favorites·Details
#15
Нисам Дедо Мраз али могу да погледам ахахаха
Не се смешно, нели? Ок :(
1ReTweets14Favorites·Details
#16
Ни јас не сум тоа што бев...
3ReTweets7Favorites·Details
#17
Има луѓе кои не ме познаваат, а за мене мислат дека сум тешка џукелетина... Ама цела среќа што има и такви кои ме познаваат, па со сигурност можат и да го потврдат тоа!
1ReTweets11Favorites·Details
#18
Порано се знаеше, сеа ништо не се знае...
2ReTweets8Favorites·Details
#19
И од нигде никаде ќе ти текне на Панде Колемишевски, па ој заспиј да те видам...
2ReTweets7Favorites·Details
#20
Која твитерџика прва ќе ми честита нова година у ДМ, ќе ја дејтам у 2018, жими мајка...
1ReTweets10Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Зоран Мијалковzoran_mijalkov9
2Луна_luna_19794
3Царевата Ќеркаcarevata_kerka3
4Подлизуркаpodlizurka3
5dimipopodimipopo1
6Василиса Прекраснаfilo_biblio1
7Duchess Bananabanankata1
8Дарлаmitevskad1
9Оркоkakoorko1
10емаglinenaa1