TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ТониМилиони @antonio_petrov_
#reach: 110421   ( 56th )
#followers: 18764   ( 20th )
#1
Жени ќе влезат у кола и одма може да видат женско влакно...а бандера не може да видат
64ReTweets221Favorites·Details
#2
Нека трепка https://t.co/FBVjk6C69E
66ReTweets212Favorites·Details
#3
Имате картички за валентајн со натпис " За единствената моја "
- Да, имаме
Епа дајте ми 7 комада
45ReTweets139Favorites·Details
#4
Педери посвоиле дете...па треба ли на тоа дете мајка да му се опцуе бее божесачувај
31ReTweets155Favorites·Details
#5
Охридски бог на љубовта?
- Амор Лапниго.
Хаххахах
32ReTweets140Favorites·Details
#6
Годините не се важни ако дечко и зима голема пензија
37ReTweets122Favorites·Details
#7
Девојка у пмс и да нема дечко ќе му раскине
36ReTweets103Favorites·Details
#8
Не знаат што е љубов и среќа затоа парите ги исполнуваат!
37ReTweets90Favorites·Details
#9
Уште кондоми милка орео не измислија
33ReTweets100Favorites·Details
#10
Само за бандити https://t.co/s3UYGlISTf
28ReTweets114Favorites·Details
#11
Се жали само сељаци и се пуштале...епа срцка парата на пара иде...сељак на сељанка
39ReTweets80Favorites·Details
#12
Не се безчуствителни само не сте им битни!
33ReTweets97Favorites·Details
#13
Дали се нормални овие шо не пцујат кога се нервираат бе
33ReTweets95Favorites·Details
#14
Купете си кондоми за вечер да не биде после ви ставил некој деца во пијачките
30ReTweets104Favorites·Details
#15
Може ти вратила од култура бе не значи дека сака да ја оплодиш ебате
30ReTweets97Favorites·Details
#16
Кога ќе искочиш со мене?
- За едно година дена...у 9
Не може порано?
- У 8 ипол?
29ReTweets91Favorites·Details
#17
Како се викаш?
-Оли
Скратено од?
- Од ич кур да не те бОли
30ReTweets82Favorites·Details
#18
Прво ќе ја насмееш за после да и се заљубиш у насмевката
29ReTweets80Favorites·Details
#19
Убава е гола ама насмеана е поубава
25ReTweets92Favorites·Details
#20
Ме имаат оговарано ме има кур болено ти е пола здравје
28ReTweets82Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Todd Hazetodd_haze16
2Dreameransarovf13
3Некогашен Нокширџијаkrismanev13
4Е.Нигматаsavetheprincesz5
5Поглиачиsmoothmanmk5
6Shqiptare nga Kosovadrndrnjarinja_3
7дон Жуан де Коркаш™nnaskovski3
8Mrs. Joneszanalevska3
9Бен Квикprilepcanecot2
10На Дедо Најпаметниотi_najubaviot2