TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Јан А. @architweetka
#reach: 78736   ( 239th )
#followers: 8303   ( 196th )
#1
Порано на тл читав (и цртав) смешни твитови. Сеа читам трачеви/понижувања/сајбер малтретирања и еден тон навреди. Не е можно за ова да ви е криво вмро/сдсм
30ReTweets145Favorites·Details
#3
Само ние што немаме бугарски пасоши одвај чекаме да се смени името уствари
12ReTweets51Favorites·Details
#4
Годинава аца лукас имал повеќе концерти во мк него ја дејтови
15ReTweets39Favorites·Details
#5
Во новата година сакам што помалку 'ај и на твоја глава'
12ReTweets46Favorites·Details
#6
Relationship goals? A relationship
11ReTweets42Favorites·Details
#7
Jaс нејќам да ја кажам мојата приказна за #СегаКажувам, зошто јас тогаш кажав, но никој не ми веруваше.
6ReTweets47Favorites·Details
#8
Машки што имаат девојка ( и обратно ) а пуштаат водичка се врвот на кретенизмот.
5ReTweets28Favorites·Details
#10
Ова првпат го слушам : толку се начукав што купив 5 книги!
3ReTweets26Favorites·Details
#11
Првиот стрес во новата година е "кога ќе пуштат плата?"
4ReTweets21Favorites·Details
#12
Толку да патиш по внимание што си ретвиташ твит со содржина кого имаш блокирано. Шта речи https://t.co/MqllgLlxbO
2ReTweets26Favorites·Details
#13
1ReTweets28Favorites·Details
#14
Еве ја чекам другарка ми да ме собере, 20мин енд каунтинг https://t.co/ZQZ95igruH
0ReTweets31Favorites·Details
#15
1ReTweets27Favorites·Details
#16
Може ли да се договориме ние помладата генерација да го искорениме 'па и на твоја глава'
2ReTweets23Favorites·Details
#17
Сакам нешто да се случи и да не живеам со моите повеќе
5ReTweets14Favorites·Details
#18
Супер е ова комбилизон, ама цела дека треба да се соблечеш за да мочаш не е уопште интересно
1ReTweets23Favorites·Details
#19
Среќен Божиќ https://t.co/NmDoknL36w
0ReTweets26Favorites·Details
#20
I said yes in Mavrovo https://t.co/IiSqAoztis
1ReTweets20Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Пердуфpikabu0012
2ОмајФАЌИНгад!0majgad12
3RēnåTabaad_influence5
4PepiPepitoperopepito4
5ЖРТВА НА РИТУАЛjumalatuoni4
6САЛЕsale_bt_4
7Tȟatȟáŋka Íyotakezarkovski4
8Г-ѓа Старкmarincepink4
9Стефанmkmadridista4
10Icebreakertindomiell3