TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Џансел @aurianna_j
#reach: 49736   ( 614th )
#followers: 969   ( 3345th )
#1
Дечки, го подарувам телевизоров на некое семејство што му треба , во исправна состојба е . РТ или пишете ми во дм . https://t.co/WN4KrJUXsL
87ReTweets29Favorites·Details
#2
Бајат леб не се фрла , се пржат кришки 😘 https://t.co/YHTq1LSfy4
1ReTweets25Favorites·Details
#4
Дупла вотка и ништо важно не е 😉 https://t.co/0vdr3zp4K3
1ReTweets9Favorites·Details
#5
Време за чај 😘 https://t.co/sUxipQKwXz
1ReTweets5Favorites·Details
#6
Другари , ретвитајте да му помогнеме на Мањо да го развива бизнисот 😘 https://t.co/ov6C1ZlPQ6
2ReTweets2Favorites·Details
#7
Руски капи 😘 https://t.co/uBGzaUguqO
0ReTweets7Favorites·Details
#9
Џабе полни раце ако имаш празно ❤
0ReTweets6Favorites·Details
#10
Печурчиња со путерче 😘 https://t.co/nTkH2LY81M
0ReTweets5Favorites·Details
#11
@Neutralniot Според рамковен се им е бесплатно :)
0ReTweets5Favorites·Details
#12
Дајте бре луѓе економски развој и поголеми плати !
0ReTweets5Favorites·Details
#13
Како можете бре да заспиете, имате ли вие мисли .
0ReTweets5Favorites·Details
#14
#16
#17
Толку ли ви е важно бе имиња на аеродроми и патишта ?
1ReTweets1Favorites·Details
#18
Која планина да ја фатам денес 🤔
0ReTweets4Favorites·Details
#20
Од муж ми добив минус на квадрат ,😯
0ReTweets4Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Бен Квикprilepcanecot22
2навивачmkdpece16
3баба зинетиcentraphor0915
4Igorspacebloomp13
5ОбиченЧовекneutralniot10
6МАКЕДОНЕЦpatriotkomita10
7MurderFAcebarnacle_mkd7
8Ружин ®1_ruzin7
9КурофмиⓇshushmula5
10Мањо Скопскиgoxmania774