TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

feata mushutica @aveceaser
#reach: 36413   ( 944th )
#followers: 6992   ( 304th )
#1
Кратко и јасно https://t.co/I4d4Lhwn9G
7ReTweets17Favorites·Details
#2
Ало ЕВН?
Не, СЈО
и на вас да ви ебам матер
7ReTweets15Favorites·Details
#3
Кои педерчиња цц Одговорност одговорност а први : да не имаш некој у мвр да ми скине казна
6ReTweets15Favorites·Details
#4
Сироти родители на децата шо загинаа и сироти родители на децата шо им се ситат
1ReTweets16Favorites·Details
#5
Надвор истура снег, еден тип на саксофон свири тажни песни, у тишина еден куп луѓе го слушаме дур чекаме метро, надреално
2ReTweets11Favorites·Details
#6
И така денес госпожата што донирала 30 милиони долари на болницата си чекаше на ред да ја викнат за преглед. Промена на култура, јебеш промена на име.
2ReTweets6Favorites·Details
#7
@BorjanJovanovsk @FAtanasovski Море чоек, луѓе изгубија години по затвори, растурени фамилии, јебеш стразбур и монтирано..и велија е мафија, и оваа со гаќите е исти курац, али условен курац е моментот
0ReTweets7Favorites·Details
#8
И да се смени името резултатот ке биде еден поголем курац али јбга да се проба.. курац поголем није шала
1ReTweets3Favorites·Details
#9
Утра снежни https://t.co/fbBEKJzbNd
0ReTweets5Favorites·Details
#10
автопат "Јорго и Ѓорѓи"
1ReTweets2Favorites·Details
#11
брависимо бре! https://t.co/1OqX1vAWEg
1ReTweets2Favorites·Details
#12
ако сака некој да вдоми 3 севернокореански маќиња https://t.co/6w03pistT9
1ReTweets2Favorites·Details
#13
@Skraci Но тоа не е се! https://t.co/7qRlFcGsDE
1ReTweets2Favorites·Details
#14
@i999y Едно жалам само:.. што не заминав порано .
1ReTweets2Favorites·Details
#15
Ви се разврза некоја дискусија глеам за плати, не би да стварам јадови, али: https://t.co/4gqdekaPwp
1ReTweets1Favorites·Details
#16
Лани имавме закажано кајак на хамбер ривер, дождче ни заврна ни откажаа. За возачка снегче пролета, откажаа. Дека ќе летаат глави не за друго. Сегде знаци: Safety first.
0ReTweets4Favorites·Details
#17
@BorjanJovanovsk @FAtanasovski Еј види не поздрави https://t.co/iGAUFkootb
1ReTweets1Favorites·Details
#18
Не ми смета мажите шо не одат у војска, ми смета шо се шминкаат боље од мене!
0ReTweets4Favorites·Details
#19
@Ce_ne @JustPurpling Твитов е напишан 2012 пред да заминам, а најверојатно се однесувал на некој што во моментот од далечина ни праел манџа. Сега јас не сум во мк и не солам памет.
0ReTweets3Favorites·Details
#20
Trump said that certain people should be ashamed of themselves.
Велес: Како не им е срам!
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Igorspacebloomp10
2Borjan Jovanovskiborjanjovanovsk7
3Filip Atanasovskifatanasovski7
4Скрачиskraci3
5Андонlazovjanev3
6이나야 단델리언inaya_dandelion2
7Oktay Ahmed Ayberkoktayahmed2
8i999yi999y2
9Хермионаkvkriss1
10Секси сум сиmalosexystomace1