TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 49269   ( 643rd )
#followers: 1941   ( 1647th )
#1
Кај мене на улица див запад: краде кола ја вози до следната улица а позади го бркаат у друга кола сопствениците и се лупа у бандера, искача да бега крадецот и го фаќаат го претепуваат сопствениците, лежи крвав на земја и еве сеа полиција и брза помош се караат за каде е типот.
10ReTweets44Favorites·Details
#2
Којзнае дали е жив... https://t.co/Yk14tszPC1
8ReTweets35Favorites·Details
#3
Еве дечки, бирајте! https://t.co/Dzg0MGjAqm
0ReTweets46Favorites·Details
#5
Исто селски е да се дрогираш.
4ReTweets11Favorites·Details
#6
Дечки, ај ќе ве молам сабајле дури сте на афтер ѕвонете ми у 7 да го испијам антибиотикот.
Фала однапред 💋
1ReTweets19Favorites·Details
#7
Во англискиот јазик има околу половина милион зборови.
Роден зборувач знае во просек 25000.
Во секојдневма употреба се користат околу 5000 зборови.
3ReTweets12Favorites·Details
#8
Секој со своето. https://t.co/rWTA3oVCPk
3ReTweets9Favorites·Details
#9
Дојди ми на капки. Од кои сакаш од тие ќе ти капнам. https://t.co/bZz0dLr7rp
3ReTweets9Favorites·Details
#10
Лелеее ова интернет свецка работа бе! Какви книги сум нашла со текстови по шпански за средношколци значи топ!

Ве боли кур уствари 😂
2ReTweets11Favorites·Details
#11
МНОГУ СТЕ ДОСАДНИ СО ПОСТИРАЊЕ ЦРВЕНИ КРУГОВИ ОД АПЛИКАЦИИТЕ СО ТОА КОЛКУ Е ЗАГАДЕН ВОЗДУХОТ!
АМА МНОГУ!
3ReTweets6Favorites·Details
#12
Знам шо сакам.
2ReTweets9Favorites·Details
#13
А дека иам една професорка од факс шо на секоја аутоматска покана за настан на ФБ што ќе и ја пратам ми пишуе порака на месинџер " лелее Рената фала ти секад ме викаш ама јас не можам сега у петок на крштевка сме ама ти верувам следна прилика доаѓам се журкаме заедно..."
0ReTweets14Favorites·Details
#14
1ReTweets9Favorites·Details
#15
Ја идам у диско дека ми се слуша музика шо сама не знам да си ја пуштам ама успат и ќе пивнам шо да прам...
3ReTweets3Favorites·Details
#17
Исто така и јас сакам да се пожалам дека суво ми е грлото ама одма ќе ми стаите пет кура у уста!! 😂
2ReTweets5Favorites·Details
#18
Го отвара, не му се свиѓа ваков диносаурус- го остава да пати у ходник цел зимски распуст. https://t.co/I8GEjhza3f
2ReTweets5Favorites·Details
#20
Од сабајлево коа станав цел ден го чекав овој момент: пак да си легнам!
1ReTweets8Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Секси сум сиmalosexystomace38
2Артистотshkottt30
3архичичкоpajopator21
4Mirko Popovpmg_recordings20
5Пердуфpikabu0014
6Tрkаљофкatrkaljofka12
7Barbarellamackaso9zivoti11
8Џонтра Контраpnctovski10
9trip_etrip_e9
10gaša gastongtturbo16v9