TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

MK 🇲🇰 Балди Mартин ⚡ @baldymartyn
#reach: 3191   ( 3268th )
#followers: 514   ( 5978th )
#1
За шо знаат овие бе освен за оружје https://t.co/OlnynE5yYF
4ReTweets6Favorites·Details
#2
Ахмети вика дека сме биле без име.
Добро бе, зошто е ова шиптариштево смрдливо сеуште живо?
Само мртов шиптар е добар шиптар!
2ReTweets7Favorites·Details
#3
Споделувајте го ова да го видат сите убаво! Да видат сите колку само се краде од оваа држава!
РАЗБУДЕТЕ СЕ ЛУЃЕ!!! https://t.co/lOT3A0t3ga
3ReTweets2Favorites·Details
#4
@c1_r4 @macedonus @AliAhmeti шиптариште смрдливо
0ReTweets4Favorites·Details
#5
Грчки новинар: Доста е идиотизам! Македонија е Македонија!
https://t.co/12cRMRnbpz
0ReTweets1Favorites·Details
#6
@MajkaNaZverovi не фраер туку мочко
0ReTweets1Favorites·Details
#7
#ОнаКога наместо името на својата држава ти ќе изговориш *Северен Сосед* ЈАВНО! Е тогаш знаеш дека си се заебал бе пријателе... Затворче опа иха!
https://t.co/P40HGCy0Gj
0ReTweets0Favorites·Details
#8
@MarkACollett Yeah we know that muslims are pedophiles, they marry and f*ck 13y old girls
0ReTweets0Favorites·Details
#9
Република ПМ.
Не Пичка Мајчина туку Пријателска Македонија
0ReTweets0Favorites·Details
#10
Некого го фејваш, некого го ретвиташ.
Има разлика.
0ReTweets0Favorites·Details
#11
Шиптарски гнаси смрдени https://t.co/6uqcBgFl0k
0ReTweets0Favorites·Details
#12
Едноставно е.
Или еби ја како што треба или не ја залажувај само со главчето.
0ReTweets0Favorites·Details
#13
Ако кур е гз е подобра иднина ќе го прифатиме!!!! https://t.co/7sPteSZLE1
0ReTweets0Favorites·Details
#14
ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА https://t.co/B9syLlspFO
0ReTweets0Favorites·Details
#15
Шекеринска: Ако пушењето кур даде подобра иднина, ЌЕ ПУШАМ ЌЕ ЦИЦАМ!!!
0ReTweets0Favorites·Details
#16
Пријателство со кого?
Со држава што не мрази?
Со расисти што не сакаат да постоиме?!?!
До кога ќе се попушта?!?!
ДОЛУ ВЛАДА!!! https://t.co/lRM1Q6oDB7
0ReTweets0Favorites·Details
#17
Fuck those racist greek bastards!

#MACEDONIA 🇲🇰❤️❤️❤️
0ReTweets0Favorites·Details
#19
СДСМ сами си копаат гроб https://t.co/BAsFMaTW5C
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Macedonian 🇲🇰👌🏻☀️macedonus1
2Ali Ahmetialiahmeti1
3Mark Collettmarkacollett1
4🔆c1_r41
5мајка на ѕверовиmajkanazverovi1