TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Русокоса девојка @blondy165
#reach: 92311   ( 127th )
#followers: 1567   ( 2089th )
#1
Симпатијата ми лајкна слика.
Сите сте поканети на нашата свадба.
30ReTweets148Favorites·Details
#2
Заработи сам па курчи се.
35ReTweets93Favorites·Details
#3
Не ве слушам. https://t.co/9BlnoWfTCF
17ReTweets108Favorites·Details
#4
Почитувај се себе си доволно и кажи си "Јас заслужувам подобро".
27ReTweets65Favorites·Details
#5
Те сакам.
-Кај беше јас кога те сакав тебе?
24ReTweets72Favorites·Details
#6
Женско сум и пијам пиво од шише.
Проблем?
17ReTweets80Favorites·Details
#7
А баш си помислив ми тргна во животов. https://t.co/eoMYrOGym5
14ReTweets75Favorites·Details
#8
Кругот на пријатели се повеќе е тесен.
15ReTweets65Favorites·Details
#9
Поправав заб, не можам да зборам.
Другар ми: Со тебе сеа се пие кафе, да можам и јас да кажам нешто.
#ЕденЕ
16ReTweets59Favorites·Details
#10
Зошто се лутите кога ќе ја слушнете вистината?
18ReTweets49Favorites·Details
#11
Како што насмевка од бебе ме усреќува ништо.
16ReTweets55Favorites·Details
#12
Ти лајкнувај им ги сликите на други женски и чекај прочка да ти простам.
13ReTweets64Favorites·Details
#13
Ти чекаш да ти пише тој веќе се женил.
Па не бевме така договорени!
12ReTweets66Favorites·Details
#14
Ех, што ми беше срцето живо..
18ReTweets47Favorites·Details
#15
Некад боли многу, мислиш нема да издржиш.

*издржуваш, стануваш појак.
15ReTweets55Favorites·Details
#16
Глумиш ладна, градиш ѕидови, кога случајно ќе ви се сретнат погледите, се претходно паѓа во вода.
17ReTweets46Favorites·Details
#17
И тогаш се појави тој.
Се заљубуваш, се заебуваш и така.
16ReTweets46Favorites·Details
#18
Замина без збор.
Се врати со цела приказна.
Штета немаше кој да ја слуша.
15ReTweets47Favorites·Details
#19
Има дечко, но повеќе излага со други отколку со дечко и.
15ReTweets46Favorites·Details
#20
Луѓето се делат на две групи.
Пијани од љубов.
Пијани од алкохол.
15ReTweets45Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Јефто™jefto101ot62
2~Лејди♛Ди~abelejdibe20
3САЛЕsale_bt_17
4kenshiro ' s fistdobrilco16
5Црниот од Германијаfarbancrn12
6Његошzhikatha11
7ЧеститиЦареzlateb10
8една неБитнаnanu9900110
9Бен Квикprilepcanecot9
10👽Aлиен'ка👽 ex Angel Dust🚬zeznataskorpija9