TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Бактерија @esherihiacoli
#reach: 73092   ( 280rd )
#followers: 3300   ( 931st )
#2
Судијата и дал рок на Ивона од 1 година да го плати затаениот данок.
Требал и рати да и понуди.
10ReTweets61Favorites·Details
#3
Ми кажува дека паднал на една, јас мислам за девојка збори, он за кладилница зборел.
Ми вика заглавил со една, јас мислам за кладилница збори, он за девојка зборел.
Оди па разбери ги мажите.
12ReTweets49Favorites·Details
#4
Не научив да пораснам и да не верувам во празни муабети.
12ReTweets33Favorites·Details
#5
Луѓето не сакаат да слушаат кога им се жалите.
Луѓето не сакаат ни кога им се фалите.
10ReTweets35Favorites·Details
#6
Колегава одел на часови за самоодбрана, вика сега ако го нападне некој можел да му направи 30 склека за помалку од минута.
Мислам дека и аплауз ќе добие.
8ReTweets39Favorites·Details
#7
Така ми треба кога сум се родила во погрешно време. https://t.co/9dH9zazpSN
10ReTweets32Favorites·Details
#8
Потценет непријател е однапред изгубена битка.
8ReTweets33Favorites·Details
#9
Нешто многу сте ми гладни за крв дечки. Нешто слабо секс.
5ReTweets41Favorites·Details
#10
И јас знам нешто. https://t.co/s7JHrGVGCk
1ReTweets50Favorites·Details
#11
Го дрпнав од ФБ, ќе се најде 🤪 https://t.co/7RcA49Q2IV
7ReTweets32Favorites·Details
#12
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
#ОдФБ https://t.co/Z8FEURYQTL
7ReTweets31Favorites·Details
#13
Добро утро https://t.co/CfSXtxRCXg
5ReTweets37Favorites·Details
#14
Да му е незгодно на човек да е среќен.
Одма мислат на дроги си.
6ReTweets30Favorites·Details
#15
Наместо глупавите мерки за бесплатен транспорт, да фатите да ги измиете улиците и тротоарите, да ги пополните дупките на тротоарите и конечно да ги ослободите за пешаци, може?
Особено околу Железничка станица, грозно е колку е прљаво!
@GradSkopje @OpstinaCentar @OpstinaAerodrom
7ReTweets17Favorites·Details
#16
Јас не се сеќавам вчера каде бев, овој грубиов памти у седми век кој од каде дошол.
Намалете со тоа дрогите луѓенца, мозочето не ви трпи више. https://t.co/x7rCbo5oEU
3ReTweets29Favorites·Details
#17
Кога ќе почнеш да се прашуваш 'вреди ли', одговорот најчесто е 'НЕ'.
3ReTweets28Favorites·Details
#18
Ќе умрам од срце.
Или што го имам или што го немам.
4ReTweets22Favorites·Details
#19
Кафе би ми помогнало да се освестам единствено ако си го истурам врз глава.
5ReTweets18Favorites·Details
#20
Нема бариера која мирис на точена зелка не ја пробива.
Ја да ви кажам.
4ReTweets19Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Mulanzlatnoslavejche22
2PokojniTozajaopokojnitoza15
3igor perkovskiigorperkovski14
4L__lence__12
5pina malkomohadeva_9
6Baze Lazevskibazelazevski6
7БабаКаља ❄️katemagritte6
8Tрkаљофкatrkaljofka5
9Sasho Andonovdr_koljo4
10Waiter❄waitermkd4