TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Глупчо @glupcho
#reach: 84573   ( 174th )
#followers: 3323   ( 925th )
#1
Меме пред легнување ти е една од подобрите работи ❤️ https://t.co/IRThiIUkWc
47ReTweets182Favorites·Details
#2
Мало невнимание и пола живот студираш
47ReTweets156Favorites·Details
#3
Не ја сфаќам потребата од тоа да напушташ една личност и повторно да ѝ се враќаш на истата. А уште повеќе не ја сфаќам личноста што дозволува да биде манипулирана на тој начин
25ReTweets97Favorites·Details
#4
Кога сам себе ќе си приредам разочарување https://t.co/iLMGGDQcfi
25ReTweets91Favorites·Details
#5
Мојот омилен beat drop ❤️ https://t.co/kqqBgZTMA4
31ReTweets57Favorites·Details
#6
Навечер спијам без грижи бидејќи знам дека мојот ангел чувар ме чува ❤️ https://t.co/EVO9FCGzxa
20ReTweets86Favorites·Details
#7
Кога место Altered Carbon ќе пишеш Altered Cabron https://t.co/xEfMZUNzOz
25ReTweets66Favorites·Details
#8
*искача надвор и бара насекаде улични кучиња да го каснат за да добие некој денар бидејќи нема капка вода во очи* https://t.co/glsuzdlyfK
19ReTweets64Favorites·Details
#9
Така, напуштете ги луѓето што секогаш биле покрај вас за некои си нелуѓе што ќе ве шутнат за некој период па после пак враќајте им се на тие добри личности. Абе и да ве плукне човек многу ви е
17ReTweets57Favorites·Details
#10
Нема поочајно нешто од сељачиште од колега што сака да се покаже ултра смешен пред колешките и прави ужасни шали за да ги насмее
8ReTweets67Favorites·Details
#11
DELETE FROM FOLLOWERS
WHERE InstagramStories LIKE '%AnaNikolic%' OR '%Rasta%'
15ReTweets34Favorites·Details
#12
Учесничкава што моментално игра во сѐ или нешто има 30 години и има 6 деца. Јас на тие години ни 6 предмета нема да имам положено бе
7ReTweets54Favorites·Details
#13
Фамилијата пред сѐ ❤️ https://t.co/WpBLt6wLiG
11ReTweets36Favorites·Details
#14
Кој вика дека соништата не се остваруваат ? ❤️ https://t.co/KE2w41PXmB
12ReTweets33Favorites·Details
#15
Јас кога имам предавања од 8 часот сабајле https://t.co/7MV5xsAvya
6ReTweets48Favorites·Details
#16
Морам да признаам дека една од моите најголеми желби е на НБА утакмица да ме стават на џамботронот за Dance off и да ми ја пуштат Тинке катинке
7ReTweets43Favorites·Details
#17
Мајка ми се напиња како Дилара платила 10 милиони за да земе бебе и да ѝ го даде на Џансу. Абе мамо, па да знаеше син ти какво разочарување ќе стане одма бесплатно ќе ме дадеше на Дилара
7ReTweets41Favorites·Details
#18
Купуваш топли крофни од Крофнара и дур стигнеш до дома крофните ти станале камен ладни како срцето на професорот што ми стави ебана С Е Д М И Ц А а сѐ му имав направено
7ReTweets38Favorites·Details
#19
Не знам за вас али јас некако подобро спијам кога пред легнување ќе си видам едно 7919734186 сториња како снимаат некоја српска музика со бунарот во позадина ставен во леген сличен на тој што го имам дома во којшто си мијам нозе
6ReTweets38Favorites·Details
#20
Растргнат меѓу "ќе положам сѐ на колоквиуми" и "леле колку не ми се учи ај на испит ќе полагам"
7ReTweets34Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Кејн.horatiocaine0119
2Џорџgjorgjic19
3Крофнара Хром ®krofnara_hrom12
4Лененаtravarka_7
5Yo soy tu padrefiljan_covek6
6❇BisouBisou❇im_reincarnated4
7Níveafrencique4
8Спанката Луки ❤lukijana9954
9Ампароamparo_0953
10Гал Гадотnnepoznatta3