TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

i999y @i999y
#reach: 143564   ( 5th )
#followers: 21603   ( 8th )
#1
УРЛАМ!!!
*дреме мртов ладен џоа мисир пред лаптоп
128ReTweets367Favorites·Details
#2
Скопјани ќе ги паркираат колите пред Неготино, а до Калитеа ќе идат пешки
108ReTweets301Favorites·Details
#3
Ова коледе без оѓин џоа веганско коледе би дошло а?
100ReTweets312Favorites·Details
#4
„2 милиона патници патувале преку македонските аеродроми во 2017„

За една година може да се евакуираме сите!!
Со се партали
96ReTweets305Favorites·Details
#5
Мое поимање на "се сретнаа на маргините на самитот" https://t.co/dTDpriYgIu
58ReTweets195Favorites·Details
#6
"Човек нон стоп шо зјае у телефонот најверојатно има твитер," Ернест Хемингвеј
57ReTweets160Favorites·Details
#7
Возат 20 годишни коли и после Скопје било загадено.....
50ReTweets168Favorites·Details
#8
Бетка за српски фактури а теретат!?? Карма
33ReTweets113Favorites·Details
#9
Драги наши телеком оператори, Теленор Србија по повод нова година ме частеше дополнителни 90GB интернет
28ReTweets115Favorites·Details
#10
Пунтово ќе дотера ли до Валандово даае??
25ReTweets104Favorites·Details
#11
Коштани ваа година само ДИК и пратениците ќе си дозволат?
16ReTweets129Favorites·Details
#12
Кој го измислил она јужније тужније свака му част
22ReTweets102Favorites·Details
#13
По акцијата за напнување за паркирањето на министерот предлагам да напниме и претходните да ги вратат парите!!!
29ReTweets71Favorites·Details
#14
Бев до "купи карти за се", немаа за Лејкерс - Оклахома
23ReTweets89Favorites·Details
#15
Да пееја песни од Аца Лукас ќе верував дека е спонтано....
21ReTweets87Favorites·Details
#16
Првпат Филип е бољи од Кирил
17ReTweets88Favorites·Details
#17
По насловов ова е тешка уцена https://t.co/5gKeJwqyoh
17ReTweets81Favorites·Details
#18
Наму на Нов Зеланд више изедена му е руската салата и го гледат Супермен 3
15ReTweets85Favorites·Details
#19
Овие ПМ честичките веќе и со голо око се гледаат
20ReTweets70Favorites·Details
#20
Беса се дели ... На БЕ и СА
17ReTweets70Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Никсонrnixn142
2Mindрluмbеrmindplumber92
3Дуле СавичⓇshushmula85
4Д.Д.Ј.drndrnjarinja_78
5Poison Ivyhedera_genus74
6Chlamydiaeschiffer_pg1464
7Aleksandar Tortevskiatortevski64
8JaneDoesonjatd53
9Carano__stefanel__48
10Др Арсланагићarslajemenibog48