TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

♃ Зина ♆ @idna_logopetka
#reach: 16039   ( 1829th )
#followers: 2158   ( 1480rd )
#1
Од фамилијата, едното е секогаш 'ааа тебе за модел ќе те праќаме' а другото да дојаде да не се фрли.
6ReTweets13Favorites·Details
#2
@TheBatLadyM Пази да не ти падне
2ReTweets11Favorites·Details
#3
@TheBatLadyM Лапни - голтни
1ReTweets10Favorites·Details
#4
@TheBatLadyM Не голтај наеднаш, ќе се задавиш
2ReTweets7Favorites·Details
#5
Посакувам да ми текнеше бар малку смешен твит за моето враќање на мрежите и некоја јака инспирација дека сум научила нешто многу вредно за животот, ама сум си истата од предходно...
1ReTweets6Favorites·Details
#6
Шега на страна, потсредив нешто во животот и се наспав ко никогаш до сега. Со полна енергија пак во трета смена 😅😅
1ReTweets4Favorites·Details
#7
Ау браво за мене, скоро месец ќе сум напраила 😅💪
1ReTweets3Favorites·Details
#8
@TheBatLadyM Сега ќе амкаме јајца?
0ReTweets6Favorites·Details
#11
@stojkovska997 Честито нека е, редно беше
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Брусница Вејнthebatladym4
2Лененаtravarka_2
3точка и цела вселенаstojkovska9971