TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

igor perkovski @igorperkovski
#reach: 41648   ( 822nd )
#followers: 1564   ( 2076th )
#1
Пааа,види вака сега.... https://t.co/920VYbu6d0
8ReTweets29Favorites·Details
#2
За почеток на работната недела...
#ДоброЈутро . https://t.co/CdlC5c1pYi
9ReTweets24Favorites·Details
#3
#ОнаКога секој муабет за жени завршува со...сите се исти,
#курви.
Упсс Вие
#големиБуфтачи,дали и Вашите жени по дома се у таа категорија,м?
И бтв,првата што Ви дала ви е и жена пошто сте ја затруднеле.
#УбавДен .
4ReTweets35Favorites·Details
#4
Малку Новогодишни убавини од
#Лондон. https://t.co/GcTgJeaXFd
4ReTweets24Favorites·Details
#5
Ако не сте знаеле.....
#селотоНаДедоМраз е кај мене.
#ДаСиЗнаете . https://t.co/9mTBebEUkc
3ReTweets23Favorites·Details
#7
превземено од фб....
Важи и за Вас овде. https://t.co/PxqjpzeMOw
6ReTweets9Favorites·Details
#8
У контекст на денешниов празник.
#КојКомуСеЈавувал https://t.co/Z2TJHNHd1q
6ReTweets9Favorites·Details
#9
Еднаш постирано...ама изгледа многу не разбраа.
Читај полека,можда и ќе сфатиш. https://t.co/RcMdmS4zyH
4ReTweets12Favorites·Details
#10
Ајде малку за
#облажување на поганите усти.
#поздрав . https://t.co/pf9VF8W6cy
3ReTweets11Favorites·Details
#11
Дошло време на многу ликови да им се каже
#одјеби .
#Одјава
#Разлаз . https://t.co/1iSFfzZoii
3ReTweets9Favorites·Details
#12
Две другарки и мала
#утеха . https://t.co/1T0QsPzAuG
3ReTweets9Favorites·Details
#14
Малку е рано ама да Ве потсетам... https://t.co/8PpGZ1YQes
3ReTweets8Favorites·Details
#16
#18
Синовите на Мијалков плаќале по 3К€ дневно за хотел на Алпите.
А што очекувавте,дека ќе спијат по феријални домови???
2ReTweets9Favorites·Details
#19
Нееее...ладно е и загадено😂😂😂 https://t.co/cLwMhU4HmD
2ReTweets9Favorites·Details
#20
#ОнаКога локален фраер со кеш ти збори за
#ВиенскиКонцерт и како он БИЛ ЗА ТАМУ!!!
А врв у животот му е што ја однел ебачицата у Сивири.
#пронајдиСиГоМестото
1ReTweets10Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1БабаКаља ❄️katemagritte86
2Д.Д.Ј.drndrnjarinja_57
3Бактеријаesherihiacoli37
4Girl With Mousy Hairkalakurnica13
5Nea Chlamydiaschiffer_pg1411
6Mangoran_man10
7simplysofisofijagram8
8Jasbrlabrla7
9@crnamacacrnamaca26
10Битолчанкаbit0lcanka5