TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Тутан Камон @ivocmon
#reach: 93526   ( 142nd )
#followers: 19994   ( 14th )
#1
Колку е маскава за воздух?
-3500 денари
Нема потреба, Шилегов мерки ќе превземе...
90ReTweets229Favorites·Details
#2
Како со електронската цигара?
-Уште се навикнувам... https://t.co/ic8D0A2LSL
73ReTweets269Favorites·Details
#3
Можеш да и се понашаш ко кретен и пак да те сака, научена е, има мачка...
34ReTweets94Favorites·Details
#4
😐😐😐😐 https://t.co/AD0JETHYCu
17ReTweets53Favorites·Details
#5
Како деца сите игравме у кал пред зграда, а богатите деца се дружеа со другарчиња од клавир
14ReTweets46Favorites·Details
#6
Заследи ме да те прашам нешто у ДМ...
-Ајде
Здраво кукле, сакаш на пиво?
9ReTweets51Favorites·Details
#7
Ќе отидеш на одмор со неа и првото сабајле кога ќе ја видиш без шминка ќе помислиш умрела у сон и дека со духот нејзин пиеш кафе...
8ReTweets51Favorites·Details
#8
Што ти е прљава јакната?
-Ми падна на земја, дур ја носев...
8ReTweets43Favorites·Details
#9
😂😂😂😂 https://t.co/ODhI3P0DtM
9ReTweets37Favorites·Details
#10
"Како ги водеше на натпреварот така и ќе ги води до соблекувалната" е најсмешното нешто што сум го чул во животот...
7ReTweets38Favorites·Details
#11
Следи продолжен викенд!!!! https://t.co/p8oCiFhsl5
6ReTweets37Favorites·Details
#12
Секоја чест што имате сила да се ругате по твитер. Па се блокнале па преку другари читаат што се серат па посветени твитови... †††
7ReTweets33Favorites·Details
#13
Може една утакмица да изгледаме без потреба од лекарства
5ReTweets39Favorites·Details
#14
На почеток на владеење vs на крај на владеење https://t.co/5zeqoTWX8T
7ReTweets30Favorites·Details
#16
Не ви треба оган за да пиете греана ракија
3ReTweets38Favorites·Details
#18
♥♥20K♥♥ https://t.co/2X1fzlmXI9
1ReTweets38Favorites·Details
#19
Еден ден нема да стави шминка и сите ќе мислат дека е пред умирање
5ReTweets22Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1RēnåTabaad_influence6
2ОмајФАЌИНгад!0majgad4
3Дуле СавичⓇshushmula4
4EmptyPersonadarkhour_seeker4
5ХепиАурhepiaur4
6♡ Лøлита ♡m_kynthia3
7редхедcrvenagla3
8Пекаротburekmajstor3
9Carano__stefanel__3
10ЈБургундиjburgundi3