TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Nemora d'Aznacci @jocoska
#reach: 94518   ( 138th )
#followers: 9724   ( 142nd )
#1
Здраво @gradskopje1. Ова ви е на 50 метри од канцелариите, веднаш до Езерце. Тука има 380V напон на висина на дете. Ај "спонтано" ова да го организирате наместо други работи. https://t.co/6rwRF7UPRv
117ReTweets253Favorites·Details
#2
Вчера бев на Шапка. Тоа е на раб на еколошка катастрофа. Не претерувам. Човекот кој продава кафе/чај долу кај ски лифтовите на крајот на денот го истура ѓубрето (кои малкумината го фрлиле во кеса) во потокот. Пинг @makraduli
64ReTweets85Favorites·Details
#3
"c'mon already, shit the jackpot!" https://t.co/8FFuLxTr9w
12ReTweets83Favorites·Details
#4
мегакултурни на ФБ https://t.co/BD6GE1mTaY
13ReTweets56Favorites·Details
#5
Апликација за кршење паричка со лајв видеострим кон нотар кој за мала сума (бесплатно ако ја купите онлајн) би се погрижил за регуларноста на процесот. Снимката се чува на клауд со процедура за ревизија и евентуални спорови пред второстепена инстанца.
15ReTweets47Favorites·Details
#6
мммм бесплатно џуџе цел месец ммммм https://t.co/syZlxf5wmE
10ReTweets46Favorites·Details
#7
Патор, патор, ножиња... https://t.co/JIjzqY5e6P
11ReTweets39Favorites·Details
#8
Ни Горна, ни Нова, ни Република. Концепт е ова. Концепт Македонија.
10ReTweets37Favorites·Details
#9
Сериозно, да ми кажел некој дека во 21ви век американскиот претседател со некој таму (еве и да не е „некој таму“) ќе комуницираат јавно за „мерење дугмиња“ ќе сум го отерал у паралелна димензија.
Може па мене ме отерал некој :( https://t.co/VRU0cR3XZn
4ReTweets40Favorites·Details
#10
ČAAS - Čvarki As A Service = плаќаш месечна претплата и добиваш премиум чварки со достава.
XL пакетот е неограничен*

*важи Политика за фер користње (на вашето срце и внатрешни органи).
5ReTweets32Favorites·Details
#11
Ја би гледал филм со Daniel del Cento https://t.co/ETpmsDOt0D
4ReTweets26Favorites·Details
#12
@Muarko @mileskaya "се моли да се јави психолог на каса број 4. ПСИХОЛОГ НА КАСА БРОЈ 4!"
4ReTweets22Favorites·Details
#13
Не, ај ти стисни плеј нешо да видам... https://t.co/hy1f7YvqJq
3ReTweets22Favorites·Details
#14
@darjanr Sveti Petar STOP! hhhh
5ReTweets14Favorites·Details
#15
Два јутјуубии свират глупостии, една мајнкрафта, другаа симз гледаа,
На најглаасно тие пуштеени,
Трпам, трпам јаас дур не поолудаам.
3ReTweets19Favorites·Details
#16
*ја бутка опелкорсата во провалија.
2ReTweets19Favorites·Details
#17
4ReTweets12Favorites·Details
#18
Solarosaurus hhhh https://t.co/iTeyNd4dGW
2ReTweets17Favorites·Details
#20
Еве и да сум го мрдал столчето 15 минути за да прави звуци ко Чубака...
1ReTweets19Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Муаркоmuarko19
2Ljubišasulimanovic11
3Град Скопјеgradskopje110
4TrashPanda™ 🦁strezovski10
5Nenad Markovikjjacobimmugatumk9
6Tȟatȟáŋka Íyotakezarkovski9
7PokojniTozajaopokojnitoza8
8Mirko Todorovskim_todorovski7
9Laze Janevlazejanev7
10Xhonatanvstevk6