TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Кафе пауза @kafepauza
#reach: 54089   ( 565th )
#followers: 11548   ( 94th )
#1
Втора тура за Војна на ѕвездите! РТ ако сакате да го гледате епското продолжение во Милениум и не заборавајте да нѐ заследите #МиСеОдиВоКино https://t.co/rgPBNhegyu https://t.co/EkXmjKir2e
27ReTweets14Favorites·Details
#2
Втора тура за Војна на ѕвездите! РТ ако сакате да го гледате епското продолжение во Милениум и не заборавајте да нѐ заследите #МиСеОдиВоКино https://t.co/rgPBNhegyu https://t.co/uOoGZwBiID
23ReTweets7Favorites·Details
#5
10 заболувања кои можете да ги излекувате со водење љубов https://t.co/AnPzPHenYA https://t.co/TE3iEyAPtT
3ReTweets1Favorites·Details
#6
Овие 10 модни трендови ќе владеат во 2018-та година, а многу од нив веќе ги имате во вашиот гардеробер https://t.co/O9DL3SJsZV https://t.co/yYghh9aSk4
2ReTweets2Favorites·Details
#9
Запознајте ја Зои: Мачката која буквално го носи срцето на нејзините гради https://t.co/RgpONLMpFo https://t.co/UQhPMchDyx
1ReTweets2Favorites·Details
#10
Писмо од 83-годишна старица полно со животни лекции од кои сте можеме да научиме нешто https://t.co/IwL87GdFqr https://t.co/yIKRD7PLzk
1ReTweets2Favorites·Details
#11
Што сè ќе ви се случи кога ќе ви се отвори срцевата чакра? https://t.co/W39AfzfALT https://t.co/46pwtj76l1
1ReTweets2Favorites·Details
#12
Необични веб-сајтови кои ќе ви се најдат кога ви е здодевно https://t.co/VnBuQmI93b https://t.co/eFLNM2qd6y
1ReTweets1Favorites·Details
#13
7 одлични причини зошто треба секојдневно да јадете мандарини https://t.co/IxOeCDHLep https://t.co/TeL4NGZWD9
1ReTweets1Favorites·Details
#14
12 неверојатни предвидувања од книги кои се исполниле https://t.co/EeKTuXPxo5 https://t.co/xUDT11ycLO
1ReTweets1Favorites·Details
#15
Се согласувате? https://t.co/xwphbwiNmu
1ReTweets1Favorites·Details
#16
Песимист е човек кој се жали на бука кога среќата му тропа на врата: Одлични цитати од Оскар Вајлд https://t.co/hlLMvIdJ4i https://t.co/AcxGdE9rgf
1ReTweets1Favorites·Details
#17
Како да откриете дали разговарате со психопат? https://t.co/r8MD6cWzC5 https://t.co/QoUVqwrDRH
1ReTweets1Favorites·Details
#18
Бруталната вистина за која никој не се осмелува да зборува: Љубовта не гарантира добар секс https://t.co/GO7twljROb https://t.co/EEuvRNmWNs
1ReTweets1Favorites·Details
#19
Човечки ум... https://t.co/h4GyGZIhOZ
1ReTweets1Favorites·Details
#20
Моќни илустрации покажуваат како главата владее со срцето во модерниот свет https://t.co/iffucTvZy8 https://t.co/l23VZOeYbx
1ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1♡ Лøлита ♡m_kynthia1
2Ернестоpetar_che1
3цариќsvemirskacarica1
4Δεјанdbogoeski1
5Пандреа 🐼trde_1
6Ангел_codeine__1
7Viko von Dromvikohyeah1
8Малото Тркалцеmalototrkalce1
9Quentin MacLeodpraznomesto1
10Nikolanekojnikola1