TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Капуљачата @kapujacata
#reach: 96776   ( 114th )
#followers: 1859   ( 1720rd )
#1
Пази кого го посакуваш во Новата година...може да дојде!
52ReTweets142Favorites·Details
#2
Некоја за скршен нокт ќе плаче два месеци..некоја со скшено срце оди со најубава насмевка...зборувај ми за разлика!!
46ReTweets140Favorites·Details
#3
Тие дупчиња во образите...ќе ми остават дупка во срцето...ама нека!
50ReTweets124Favorites·Details
#4
Може да ме лутиш секој ден,пази да не ме разочараш само...
50ReTweets107Favorites·Details
#5
Некој што те правел среќен..немој да го викаш грешка..Немој!!
46ReTweets116Favorites·Details
#6
Колку и да е тешко...за инат на себе.. Не се откажувај!!
46ReTweets101Favorites·Details
#7
Зошто сум јас тука??
-Да ти ја вратам вербата во љубовта..ете затоа.
45ReTweets92Favorites·Details
#8
Едно нешто сакам да ми ветиш...за 5,15,50 години каде и да си, чија и да си...нека ти остане истата насмевка...по неа те знам..по неа ќе те памтам..
37ReTweets116Favorites·Details
#9
Кај те зедов, кај се запустив!!
-Стара македонска
38ReTweets101Favorites·Details
#10
Нож во грб..добиваш од оној кој ти е доболно близу..за да може да ти го забие..
43ReTweets84Favorites·Details
#11
Ладни луѓе..ладно време...се некако ладно деновиве.
40ReTweets88Favorites·Details
#12
Остај тоа љубомората..едвај тебе те најдов..кај јас со друга.
39ReTweets85Favorites·Details
#13
Била моја или не...внуците за тебе ќе слушаат од мене..
32ReTweets104Favorites·Details
#14
Никогаш немој да се мразиш себе си...таа работа остави ја за другите.
38ReTweets82Favorites·Details
#15
Никогаш не ја тргај насмевката...таква те знам насмеана !!
36ReTweets82Favorites·Details
#16
Ништо не е во ред...ама ќе се преправаме дека е !!
34ReTweets82Favorites·Details
#17
Таква е таа.Ќе те гледа и ќе ти се смее,но ќе немаш појма како навистина се чуствува ...
35ReTweets68Favorites·Details
#18
Во 2018 не сакам ништо посебно..Само она што го има покрај себе да не го изгубам..
33ReTweets73Favorites·Details
#19
Покажи и кој е машкото...Прегрни ја најсилно што може, за да те памти!!
31ReTweets77Favorites·Details
#20
Трчи по оној што не те сака...правејки да те мрази овој што те сака....
31ReTweets75Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1👽Aлиен'ка👽 ex Angel Dust🚬zeznataskorpija6
2Царевата Ќеркаcarevata_kerka5
3Teonateona09904
4Tрkаљофкatrkaljofka4
5Маримаризmmarimariz4
6kenshiro ' s fistdobrilco4
7🐈🐈 Marie 🐈🐈marie_hotcat4
8Мандалаnadiamali05114
9Јефто™jefto101ot4
10Aнѓеле Беangelebe4