TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Angélique™ @ladamedumonde
#reach: 87898   ( 149th )
#followers: 8484   ( 188th )
#1
Чисто да ви доловам.
И не престанува да врне.
❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄ https://t.co/gCCa6QcU8S
30ReTweets223Favorites·Details
#2
Да се направи една масовна акција за чистење на земјава.Потонавме во ѓубре.
По улици, сокаци, реки, езера, планини.
Срамота е ова.
18ReTweets78Favorites·Details
#3
Мажи, пазете се!
😂😂😂 https://t.co/jae54yzuLv
15ReTweets71Favorites·Details
#4
Јунаци на твитер, наведнати глави во РЛ.
16ReTweets65Favorites·Details
#5
Да се укине двојното државјанство.
#ПредлогПроект
17ReTweets59Favorites·Details
#6
#ОнаКога ќе си спуштиш филм со бугарско аудио. https://t.co/3e7w7tOIln
9ReTweets82Favorites·Details
#7
Ај на кафе ваму. https://t.co/52UoMxK4LU
8ReTweets71Favorites·Details
#8
Преку кур од луѓе "јас сам/а успеав", а всушност грмат од врски и пари.
Не пиеме нафта.
6ReTweets60Favorites·Details
#9
Сакав да ја хејтам шефицата што ме тера да работам, а надвор е створено за кафе, ама ми текна дека сама на себе сум си шефица.
5ReTweets60Favorites·Details
#10
7ReTweets52Favorites·Details
#11
Многу е полесно кога знаеш што сакаш и си стоиш на ставот.
13ReTweets25Favorites·Details
#12
Не дај Боже да дојде снегон од Хрватска.
Ко шо сме така спремни.....
7ReTweets42Favorites·Details
#13
Држи ме за рака цврсто, смотана сум, може да се сопнам.
10ReTweets32Favorites·Details
#14
Ќе се осмелите за ревизија на работни места на сите испопримени со "фалц-дипломи" од 2008-2016?!
А @VladaMK ?!
И ресорниот @DManchevski
9ReTweets34Favorites·Details
#15
Сум се мачела за таа фотка, има да ми ја лајкнете!
3ReTweets51Favorites·Details
#16
Ела, некој треба да ја соблече чипкава....
#ТретаСмена https://t.co/fumCpDi345
4ReTweets47Favorites·Details
#17
Секако дека може да ја истуриш расолницата во шахтата, слободно, слободно.
4ReTweets46Favorites·Details
#18
#19
Бар 6 месеци да одлежеше, бар очи да замачкавте.
#Ивона
6ReTweets31Favorites·Details
#20
Можев да бидам детектив.
Вака сум само лице што потврдува работи со интуиција.
6ReTweets26Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Poison Ivyhedera_genus20
2Jewelskaiskulirana15
3Zarko Ristovskidecimalfawn42109
4Сара Македонскаsaranajjakasara8
5Брусница Вејнthebatladym8
6Аритмијаsnowgirly26
7Go, Devil Sith. LMevilgrouse5
8Матикуле 🖖matikule5
9Александарtrik5ter5
10dimipopodimipopo5