TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Корона Мортис @lathronniell
#reach: 86401   ( 184th )
#followers: 12681   ( 63rd )
#1
Си фаќаш дечко од Пехчево и раат си, нема со која да те изневери.
63ReTweets231Favorites·Details
#2
Голема е разликата меѓу задоволна и задоволена.
22ReTweets59Favorites·Details
#3
Во новава само ќе ви посакам другар(к)и што искрено ви се радуваат на среќата, другото можете сами. ♥
16ReTweets59Favorites·Details
#4
- Marvel или DC?
- Brazzers.
16ReTweets54Favorites·Details
#5
Сакам да се вратам во времето кога мислев дека 25годишните се возрасни луѓе со среден живот и обезбедена иднина.
13ReTweets46Favorites·Details
#6
Една од поубавите работи да си сингл е што можеш да си твиташ романтики и никој нема да се препознае и исплаши.
15ReTweets38Favorites·Details
#7
Ми се сакаш у пичку матер.
10ReTweets44Favorites·Details
#8
Me, myself и моите демони.
11ReTweets38Favorites·Details
#9
Еден ден ќе сфатиш зошто не успеало со сите претходни... Зашто си идиот.
9ReTweets42Favorites·Details
#10
Дали има нешто посекси од женски зарипнат глас, зошто не и дали имате број од психијатар во врска со ова?
5ReTweets46Favorites·Details
#11
Дечки, ако на некој бара цимер нека ме исконтактира.
14ReTweets9Favorites·Details
#12
Еден твит, сите досадни.
7ReTweets30Favorites·Details
#13
Не кради ми го сонот ако не можеш да ми дадеш реалност.
8ReTweets25Favorites·Details
#14
He's my princess.
10ReTweets18Favorites·Details
#15
Да учев цело време колку што учам ноќта пред испит 10ките со ѕвездичка ќе ми ги пишуваа.
3ReTweets34Favorites·Details
#16
Убаво ми беше додека немаше active на инста, сега и таму треба да проверувам.
7ReTweets22Favorites·Details
#17
Докторот: Имам две вести, добра и лоша, која сакаш да ја слушнеш прво?
- Добрата.
Докторот: Ќе живееш.
- А лошата?
Докторот: Уште два дена.
4ReTweets28Favorites·Details
#18
Без секој се може, проблемот е дали сакаш.
6ReTweets19Favorites·Details
#19
#ОнаКога пробува да те ќари со „крај на светот, утре сите ќе умреме“. https://t.co/QnA1roZ2FR
2ReTweets24Favorites·Details
#20
Оглас: Правам overthinking на што и да е, цена по договор.
4ReTweets17Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Минерваfeminavenenata20
2Поглиачиsmoothmanmk16
3ST елевацијаkreatormk13
4🇦🇱 Шеваљ Jr. 🇨🇭el_megunogovic11
5Немам Ник 🐺stojkovski9410
6SkertubiLjonljepumpkinowsky9
7г.Влатко Вердерvlatko_werder6
8Брусница Вејнthebatladym5
9Маjчинigorcair5
10Angele[Od®abota]angeleodrabota15