TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Амарилис💕 @lawyer_mkd
#reach: - -
#followers: - -
#1
За мене маж е оној со над 180 цм и 90 кг...Кога ќе те гушне да те снема...😂😂😂
39ReTweets182Favorites·Details
#2
За мене едно кафе без шеќер и маж еден таков сигурен у себе,шармантен,со стил,кој не се плаши да биде крај мене,ако може.Благодарам
44ReTweets133Favorites·Details
#3
Нема ја шо да читам меѓу редови...Ниту сакам мене некој да ме чита така.Сакам директно и искрено.Толку.Неам време за детски игрици и гатанки
38ReTweets94Favorites·Details
#4
"Одам по патот што го сонив, лево љубов, а десно музика..."- Тоше 😇
26ReTweets84Favorites·Details
#5
Секси машки глас е пола оргазам. 😊
26ReTweets77Favorites·Details
#6
Топ изговори за откачување:
1.Сакам,но не можам.😣
2.Ќе видиме.😉
3.Ќе се договориме.😏
4.Немав ни минута време.🤤
5.Уморен сум.😔
6.Не знам,треба да размислам.🤔
7.Еј не го слушнав телефонот.😒
8.Ај ќе видам па ќе ти јавам.🙈
9.Ќе се распрашам.😧
10.Еј леле заборавив у пм.😤
27ReTweets74Favorites·Details
#7
Ми се гушкаш.
Ми се љубиш.
Ми се ебеш.
Ми се дишеш.
Ми се сакаш.
Ми се галиш.
Ми требаш.
21ReTweets56Favorites·Details
#8
Еден ден ќе го имам сето она убаво шо го носам во мислите. Еден ден...
23ReTweets49Favorites·Details
#9
Двајца што сакаат да бидат заедно секогаш наоѓаат начин.Се останато се изговори.
20ReTweets54Favorites·Details
#10
Човечки е да ти недостасува некој и човечки е да му кажеш.Убаво е.
19ReTweets56Favorites·Details
#11
Има такви луѓе, прв пат ги гледаш и просто им се заљубуваш во енергијата која ја шират.Ги сакам.
16ReTweets63Favorites·Details
#12
Една гушка може да ти го смени животот.Една.
17ReTweets59Favorites·Details
#13
Воопшто не сакам луѓе на кои "еве идам за 5 мин" у превод им значи два саати. Непочитување на туѓото време.Воопшто не кул.
18ReTweets53Favorites·Details
#14
Ми се заспива во нечија гушка...стуткана и сакана.
15ReTweets54Favorites·Details
#15
Она "ќе те искинам од..." е предигра... 😂😂😂
16ReTweets50Favorites·Details
#16
Ние со 140 карактери сме посвоени...
15ReTweets51Favorites·Details
#17
Се заљубувам во детали...
13ReTweets45Favorites·Details
#18
Не му кревај на телефон. оти ќе завршиш кај него у кревет... 😂😂😂
13ReTweets43Favorites·Details
#19
Насмевка. Смејте се тоа е бесценет накит на вашето лице. 😊😊😊
14ReTweets39Favorites·Details
#20
си ја сакам косата бушава,се сакам себе во хеланки и дуксер со топлинки,со шолја кафе у рака и седната на двосед додека те мислам.Убаво ми е
13ReTweets42Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1🐾БизуБизуim_reincarnated38
2Реџина Филанџиkocevskas37
3Берокласецотalek_careca36
4Aнѓеле Беangelebe23
5Joséfina 👑tetkatrende20
6На Дедо Најпаметниотi_najubaviot14
74_Pilos4_pilos12
8САЛЕsale_bt111
9Vlagam_domagleam_zakluceno10
10Волшебникот✨thewizardmk9