TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ага без ресор @ljube_a
#reach: 63598   ( 379th )
#followers: 10982   ( 111st )
#1
Навивачите пеат Едно име имаме

Заев: https://t.co/Mng2owpOs1
119ReTweets265Favorites·Details
#2
ВИГАН СИ ГО СРЕДИ ЖИВОТОТ https://t.co/L5Y1G555qq
28ReTweets66Favorites·Details
#5
Арно ви текна. Во време на вмро ви беше смог 😂😂😂 https://t.co/hFjKKLmlGx
17ReTweets40Favorites·Details
#6
Океј сепак 5 разлика да прокоцкаш е уметност на некој начин
12ReTweets52Favorites·Details
#7
You can't make this stuff up 😂 https://t.co/JLfFwgWwR5
12ReTweets37Favorites·Details
#8
МПЦ: Личен став на Агатангел за името, не е на Синодот.

Влегување во МПЦ, тепање сите до еден, стрижење, бричење и фрлање у Вардар.
12ReTweets31Favorites·Details
#9
„ja i ti ovde. tolku“

умираат премрзнати оти не знаат огин да си запалат https://t.co/zTWxUj9mIB
7ReTweets37Favorites·Details
#10
10ReTweets27Favorites·Details
#11
Подобро ужасен крај (војна) отколку ужас без крај (промена на име, двојазичност).

Ајде повелете плукајте.
7ReTweets34Favorites·Details
#12
Канцерот на моето детство / Канцерот на твоето детство https://t.co/uQ5fiYiquL
7ReTweets27Favorites·Details
#13
Груби "Националистички политики не поминуваат веќе во државава"

ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ГРУБИ ОВА ГО КАЖУВА ХАХАХАХАХАХАХХАХА ЗА ДВОЈАЗИЧНОСТА ХАХАХАХАХАХААХА
7ReTweets20Favorites·Details
#14
ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХААХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХХАХХАХАХАХАХАХАХАХА

ЦИРКУЗ ОД ДРЖАВА СМЕ https://t.co/Ne6RuoyyWf
5ReTweets25Favorites·Details
#15
Дали по автопатот "Пријателство" ќе можат да возат истовремено двајца шо неќат очи да си видат???
6ReTweets21Favorites·Details
#16
#17
С Т Р У Ч Њ А К https://t.co/o3PK9IOBe4
6ReTweets19Favorites·Details
#18
Откако твитерџика во трета смена ќе (ре)твитне порно гиф https://t.co/U8ehgelHqC
5ReTweets17Favorites·Details
#19
"Загрижува растечката поделеност меѓу албанските и македонските деца"

Прва мерка на владата: Двојазичност на целата територија.

Ах бе лоботомирани мајмуни у уста да ви се посерам
5ReTweets17Favorites·Details
#20
со двата исправни тенкови шо ги имаме https://t.co/dn6RDIzLjw
5ReTweets17Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Fiçomenne_se_bricham38
2Лененаtravarka_24
3Shlummutz 💊😂👌🇲🇰mindinmotionmkd19
4rebel with a causegiulietta13713
5pipovskipipovski13
6Ник.apokalipt011
7Не(на)спанкатаmartina22acm7
8lil сандреssassy966
9Славенslavenffm5
10ViXenalexandra_ynwa5