TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Не(на)спанката @martina22acm
#reach: 31112   ( 1107th )
#followers: 4824   ( 554th )
#1
Name a better duo in 2018, I’ll wait. https://t.co/QGEedwWULA
14ReTweets61Favorites·Details
#2
Изгледа само јас и уште 4-5 души не сме на скијање негде викендов..
0ReTweets41Favorites·Details
#3
Игрите од моето детство / Игрите од твоето детство https://t.co/lLuSdr7x2b
4ReTweets25Favorites·Details
#4
Го тролаат Милан, а во меѓувреме:
Челзи 0-3 Бормут
Тотенхем 2-0 Јунајтед
+ пред некој ден
Ливерпул 2-3 ВБА
Свонси 3-1 Арсенал
Just Premier League things..
4ReTweets22Favorites·Details
#5
На инста active now, на месинџер реклами...
Земаш телефон, ги бришеш сите апликации - мирна глава.
4ReTweets21Favorites·Details
#6
Најава | Лудогорец – Милан: Рутинирано пред вистинските предизвици | Milan Fans Macedonia https://t.co/fELd0hLZYz
7ReTweets12Favorites·Details
#7
Ретко пцујам, ама да ти ебам скапаниот македонски менталитет.
4ReTweets18Favorites·Details
#8
Не може само што сме се запознале, да ме викаш во деминутивна форма. Не може другар, едноставно, ок?
4ReTweets16Favorites·Details
#9
Годинава Авалон ги носат Alan Walker, Axwell & Ingrosso, Dimitri Vegas & Like Mike и Armin Van Buuren.
Јас после летово: https://t.co/f2RQ9wxOBu
4ReTweets14Favorites·Details
#10
Ако веќе мењаваме име, ајде да го зачуваме Македонија како израз. Со цел да може оние кои во било кој спорт ќе изгубат веќе-добиен натпревар, да си речат "Oops, we did a Macedonia."
#Вечна
5ReTweets10Favorites·Details
#11
Пријатен пат им посакувам на сите мои автопати! https://t.co/sCfpYxLdZv
1ReTweets20Favorites·Details
#12
Она кога youtube не може да се одлучи.. https://t.co/GwIeKShgjH
3ReTweets14Favorites·Details
#13
Me to myself: Не почињај нова серија, ќе се заразиш.
*Почиња нова серија*
*Се заразува*
Me to myself again: https://t.co/OkyPacs2dy
3ReTweets12Favorites·Details
#14
“мала држава сме ние, толку ни се можностите” https://t.co/cT1D9lNVsG
1ReTweets17Favorites·Details
#16
И после како да не ги сакаш петоците кога ќе испаднеш на кафе, а завршуваш со пиво, вотка и текила.
0ReTweets19Favorites·Details
#17
Кога ќе станеш во 9 во сабота и немаш поима што ќе правиш сега. https://t.co/muutA0iHZc
0ReTweets19Favorites·Details
#19
Ќе те барам покасно, во гужва сум сега, барам песна што ни Shazam не ја наоѓа.
Ќао позз
0ReTweets18Favorites·Details
#20
Јас би да отидам на концерт на Каролина само за да ми ја испее “Кој да ти запее”, да се докрајчам на таа песна и после ќе си одам.
1ReTweets14Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Татина Принцеза 👑tamitooo0711
2Baze Lazevskibazelazevski6
3Ага без ресорljube_a6
4.rmfcmk5
5САЛЕsale_bt_5
6pripyat's finestpoceldendoma3
7Saint Stefanstefansman3
8Фред Д Редfred_the_red13
9јоланДИjolan_di2
10ЕлуДdulle1012