TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Месечинка @melovecats3
#reach: 10718   ( 2215th )
#followers: 1266   ( 2598th )
#2
Дечки да не знаете кој откупува книги? Ве молам рт!
4ReTweets0Favorites·Details
#3
I like them😍😍😍 https://t.co/BQYgiuraBo
1ReTweets8Favorites·Details
#4
❤love me harder. https://t.co/KLJEiSRALN
0ReTweets9Favorites·Details
#5
I do not need temporary people in my life. I need permanent.
1ReTweets5Favorites·Details
#6
@Mon6660 Среќен роденден🙈🙈🎉🎉🎉🎁
2ReTweets2Favorites·Details
#7
Се знае маж. . . ќе умре за жена овие јас што ги запознавам катастрофа😅
0ReTweets6Favorites·Details
#8
Добро дозволено им е на шоферите да пушат во автобус? #Вечна
1ReTweets3Favorites·Details
#9
Се ќе разберам ама омаловажување и понижување на личност , никогаш(:
1ReTweets3Favorites·Details
#10
Ко за сиромашна нација многу ајфони имате.
0ReTweets5Favorites·Details
#11
Катастрофа од игра.
0ReTweets4Favorites·Details
#12
Се јавувам за работно место во цвеќара на оглас објавен пред околу 20 минути и жената ми вели дека нашле и ми спушти. +
0ReTweets4Favorites·Details
#13
0ReTweets4Favorites·Details
#15
Денеска го видов и разбрав дека ќе продолжам да го сакам иако никогаш нема да бидам заедно со него:')
0ReTweets4Favorites·Details
#16
Во љубовниве романчиња пишува за женското тело дека треба да бидe "worshiped" ама што знаат мажите : )
0ReTweets3Favorites·Details
#17
Честито Шпанија!🇪🇸
0ReTweets3Favorites·Details
#18
I am not the girl you're taking home:')
0ReTweets3Favorites·Details
#20
I wanna touch you baby. I wanna feel you too.
0ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Поглиачиsmoothmanmk6
2Алекс 🇩🇪enginebluewater4
3Оправдано отсутенistok443
4Ale✘ ♎️✈️®ace_pilot153
5Macronimamacronima3
6PokojniTozajaopokojnitoza3
7Џинџеротi_am_dimovski2
8❄ Магична ❄_magichna_2
9Капуљачатаkapujacata2
10(:mon66602