TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Мики @mikimladenov
#reach: 21742   ( 1521st )
#followers: 3786   ( 774th )
#1
Руска салата is overrated https://t.co/PdkiuUdoWy
1ReTweets24Favorites·Details
#2
Стомачен вирус е валшебна ствар ослабев 8 кила за ден и пол, уште 4 дена ќе бидам ТАМАН
0ReTweets17Favorites·Details
#3
Фала @CineplexxMK SHE SAID YES!!!!!! https://t.co/WvZkro0J2G
1ReTweets9Favorites·Details
#4
Џеј Џеј кога местеше фестивали избега, епа исто и @Vlatko_Werder!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
1ReTweets7Favorites·Details
#5
@CineplexxMK пошто е стар ворс и секој стар ворс филм ќе биде најбољи и луѓе што не сакаат да го гледаат не ми се јасни и би ги испратил кај специјалист. #краткарецензија https://t.co/hcUwaibCK1
2ReTweets3Favorites·Details
#6
Ме фаќаат страшни кризи кога цела недела немам пиено кафе во сијалица
0ReTweets8Favorites·Details
#7
Мирис на лук во лифт. Идеален почеток на денот.
0ReTweets8Favorites·Details
#8
https://t.co/zSY86KbdIl
Најпопуларна категорија во Македонија била „Матура“

Ај да се кладиме дека станува збор за "Mature" :((((
0ReTweets7Favorites·Details
#9
Последен работен ден годинава, погодете кој треба да става нова верзија на продукција денес
0ReTweets6Favorites·Details
#10
@Badijaldzija @JBurgundi За ваква џенијална идеја треба ја да ви бидам дизајнер :)))))))
1ReTweets3Favorites·Details
#11
@KapnKrk https://t.co/RDv0BRnqCe ти си за у затвор КАКО МОЖЕШ ВАКВИ РАБОТИ ДА ПИШУВАШ ЖЕНОМРЗЕЦУ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
1ReTweets3Favorites·Details
#13
@Gas_maska @JBurgundi што имаш против дупли јарци?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
0ReTweets6Favorites·Details
#14
@0majgad @Vlatko_Werder скроз ЛЕВИЦА момент е ова. Трета опција, сите други се нубови :))))
1ReTweets2Favorites·Details
#16
Не било лошо Џејмисон, пршут и чварки
0ReTweets3Favorites·Details
#17
@NatalijaaaT @Vajldy Ако сте го виделе Влатко, поздравете го од мене треба да доплати педерот нигде го нема со Џамбазов е у Слепче
0ReTweets3Favorites·Details
#18
@JBurgundi Јеб се :)))))))
0ReTweets2Favorites·Details
#19
@Stefan_Tod А можеше да биде татко на нацијата :(
0ReTweets2Favorites·Details
#20
@legovski мислам @jocoska имаше еден твит какво е месото во донерот, еден од ирвасите на дедо мраз се вика донер :))))
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1ЈБургундиjburgundi6
2Мациviktorynik3
3Cineplexx MKcineplexxmk3
4ОмајФАЌИНгад!0majgad3
5Вујче Љупчеljmanijakot3
6Леголасvajldy3
7Скорќеkapnkrk2
8г.Влатко Вердерvlatko_werder2
9Оној со брадатаlegovski1
10Bratotbratot11