TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Onocentaur @onagerot
#reach: 53179   ( 588th )
#followers: 757   ( 4165th )
#1
You are a disgrace to the sport as a player and the officials should be ashamed for letting you get away with it!!!
Disgraceful #ehfeuro2018 https://t.co/qaZCeSKT8X
379ReTweets370Favorites·Details
#2
Додаов плочка рам меморија сам, сеа се шетам низ канцеларија коо.... https://t.co/RyAwPHJqSn
2ReTweets18Favorites·Details
#3
Ponikva fccera slikano so iPhone SE!!11 https://t.co/RvV3GlLDNN
1ReTweets10Favorites·Details
#4
@BazeLazevski @tetkaTrende @egodollaric @Goran_Man @ivogievski @zorbital @C4i7Z Ќе ве носам у Болетус, таму око или уво доека не падне на земја никој не се потресуе, тепајте се ја ќе си пиам.
2ReTweets6Favorites·Details
#5
@izgledakevrne @jovica_c Добар ти е сарказмов ама ....
too soon
1ReTweets7Favorites·Details
#6
2ReTweets3Favorites·Details
#7
@tetkaTrende @BazeLazevski @Goran_Man @zorbital Другиот ден ваа ќе ја пеете на кафе заедно

https://t.co/ns9exsgEV0
2ReTweets2Favorites·Details
#8
@VidanaDeSign Бадум тсссс
1ReTweets4Favorites·Details
#9
@5ko3jko @BazeLazevski Незнаев дека Ајфон 7 е стар 3 години, ко чера да беше да го плаќавте по 500 евра за да ви работи на 40%... Ау да фчера беше буквално
1ReTweets3Favorites·Details
#10
@Nebiten_ @BazeLazevski Сите сте од Велес бе!
Гарант имаш баба дедо од Богомилско или негде од Азот-от
1ReTweets3Favorites·Details
#13
@i999y Ден коа го ретвиташ иџи на невидено, или у народот познат коо Понеделник!
1ReTweets1Favorites·Details
#14
@BazeLazevski OTVAS SELACITE NIE DIDZEITE U STECCAJ OTIDOFNE!!11
1ReTweets1Favorites·Details
#15
@BazeLazevski A SSONE KAZZESS DEKA DURI DOGODINA SI SEA PAK NA RABOTA XEXEEXE
1ReTweets1Favorites·Details
#16
@BazeLazevski @Goran_Man @zorbital @tetkaTrende Кај нас в'село поладно мор https://t.co/UUPCIdk3D7
0ReTweets3Favorites·Details
#18
@kjosmofon @Iscelitelot @KirilMKD Шиаоми или како и да се изговара е еден од брендовите заедно со Оппо и хуавеи со најголем раст у 2017та и ги поштуем до даска, пријател одамна го има и работи коо саат, мада батеријата му е просечна, а на сите ни цркнуе после целодневна кафана, ама моот се полни најбрзо :)
0ReTweets2Favorites·Details
#19
@A_Golejska @Mile_Panika Моата кола е постара од Пунтоно, ама неам украдено динар, од никој така да иам право уше 300 смешки да кажам, само коа ќе ми текнат де :)
0ReTweets2Favorites·Details
#20
@ivogievski @MRisafov Ако го мрдаш тел, позадината мрда 🙄 https://t.co/ER6wK8zEH6
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Baze Lazevskibazelazevski18
2Дилдо Багинсivogievski12
3Minominomkd9
4Тој со музикатаtojsomuzikata8
5Нароз Волокинzorbital7
6Joséfina 👑tetkatrende6
7Mangoran_man5
8Троа полудена баграslabkarakter4
9The D Jthedjmkd2
10Izgleda ke vrneizgledakevrne2